Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

SEKS HOROSKOP NA MARZEC 2017

7.marzec 2017
SEKS HOROSKOP NA MARZEC 2017

Luty już za nami, rozpoczął się miesiąc marzec. Jesteś ciekaw, co Cię czeka w tym na pół jeszcze zimowym a na pół już wiosennym miesiącu? Jeśli tak, znajdź swój znak zodiaku i zagłęb się w lekturze…

Horoskop ułożyła Donna Page, profesionalna astrolożka z tytułem psychologa, której prace, książki i filmiki możesz obserwować na tej stronie (w języku angielskim).

W marcu, Wenus, planeta miłości, związków i romantyzmu, będzie się znajdować w retrogadnim stadium (oznacza to ruch wsteczny, z Ziemi Wenus wygląda jakby poruszał się w odwrotnym kierunku, ale spowodowane jest to jedynie prędkością obu planet i ich odległością) w znaku Barana. To wydarzenie skłania do przemyśleń nad swoim życiem miłosnym. Zatem pora na porządki. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli mycia podłóg i ucierania kurzu (choć wiosenne porządki również zbliżają się wielkimi krokami), lecz zastanowienie się nad sprawami łóżkowymi – co Ci się podoba, a co nie, oraz czego jeszcze nie robiłeś a chciałbyś... I powinieneś! Czym prędzej!

Marzec możemy określić miesiącem ułatwiającym wszystkie sprawy. Różne związki (partnerskie czy przyjacielskie...) wnoszą do naszego życia zbyt wiele stresu – całkiem zbytecznie! Jeśli relacja z drugim człowiekiem nie czyni Cię szczęśliwym, może najwyższa pora na zmianę.

Nie martw się, nie cały marzec będzie się skupiać na porządkowaniu różnych życiowych spraw. Znajdzie się tu też miejsce na bliższe relacje i ognisty seks. Wystarczy zapytać a dostaniesz to, czego pragniesz...

Baran (21. marca - 20. kwietnia)

Całe Twoje ciało będzie się domagać uwagi ze strony partnera. Cały wolny czas będziesz chcieć spędzić w łóżku. Choć nie masz tego w swej naturze, będziesz wyjątkowo romantyczny i czuły. W drugim tygodniu miesiąca będziesz mieć wrażenie, że dajesz z siebie więcej niż otrzymujesz, powiedz o tym partnerowi! Powiedz mu, że Tobie również by się podobała odrobina oralnej przyjemności. Jeśli nie jesteś w związku, dbaj o to aby wcielić w życie wszystkie swoje pragnienia, o których myślisz przed spaniem, aby nie zostały tylko w sferze rozważań.

Byk (21. kwietnia - 21. maja)

Byki będące w związku powinny się zaopatrzyć w dobry lubrykant. W łóżku spędzicie o wiele więcej czasu niż zazwyczaj. Jeśli borykasz się z lękiem lub zahamowaniem w dziedzinie seksualności, nie bój się porozmawiać o tym z partnerem. Wypróbujcie poranny seks w niedzielę, a następnie przygotujcie sobie smakowity obiad/kolację do łóżka.

Jeśli jesteś singlem, w tym miesiącu masz szansę na znalezienie przyjaciela na seks (albo coś więcej). Cechować Cię będzie energia seksualna, sam będziesz przyciągać potencjalnych wielbicieli, nie będziesz się nawet musiał wysilać.

Bliźnięta (22. maja - 21. czerwca)

Choć na niebie świeci słońce, a przyroda budzi się do życia, to w Twoje życie seksualne wieje nudą. W tym miesiącu możesz też mieć problemy z osiągnięciem orgazmu. Aby poprawić sytuację może warto wypróbować nowe pozycje? Samotne bliźnięta zapragną zaznać odrobiny przyjemności z seksu. Jeśli akurat nie masz nikogo na oku, kup sobie jakieś gadżety erotyczne, z ich pomocą – orgazm masz gwarantowany.

seks horoskop - marzec

Rak (22. czerwca - 22. lipca)

W tym miesiącu pojawi się ktoś, z przeszłości, kto jest naprawdę sexy, a Ty będziesz się musiał zdecydować co do swoich uczuć. Nie ważne czy będzie to były partner/ była partnerka, czy ktoś z kim kiedyś spędziłeś/łaś tylko jedną noc... Nostalgia będzie Ci towarzyszyć przez cały marzec. Odpuścisz sobie wspaniały seks, który mógłbyś przeżyć ponownie, czy może czekasz na coś bardziej romantycznego?

Jesteś w związku? Zatem w tym miesiącu postaraj się usunąć stres ze swego życia. Dlaczego? Choćby dlatego, że dzięki temu poznasz jak silny orgazm możesz mieć, kiedy jesteś zrelaksowany...

Lew (23. lipca - 22. sierpnia)

Naciśnij przycisk stop na swojej prezentacji do pracy i uwolnij się od całego tego stresu. Skup się na tym, czego potrzebujesz abyś mógł być szczęśliwy – na przykład wyjedź na trochę z miasta! W tym miesiącu myśl o tym, jak się wydostać z rutyny, do której sam się wpakowałeś, choćby na jedną noc. Seks w hotelu może być ciekawym urozmaiceniem.

Wolne Lwy mogą przygotować coś podobnego, na przykład – wyjazd ze znajomymi. Wyczyścić umysł, pozbyć się myśli o byłych partnerach, nieudanych randkach itp. Jak tylko przestaniesz żyć przeszłością, spotkasz kogoś, kto okaże się być tym idealnym i wniesie do Twego życia szczęście...

Panna (23. sierpnia - 22. września)

Panny, wiemy, że to dla was bardzo trudne, ale musicie oprzeć się pokusie zrobienia partnerowi awantury dotyczącej jego złych przyzwyczajeń podczas seksu, takich jak na przykład noszenie skarpetek. Naprawdę aż tak wam to przeszkadza? Zamiast tego, skupcie się raczej na ożywieniu waszych uczuć. To może pomóc uniknąć kryzysu (lub kryzysowej sytuacji) – wierzcie nam, opłaci się to (nie tylko w łóżku).

Jeśli znajdujesz się aktualnie w stanie randkowania, zacznij się zastanawiać czego oczekujesz od swojego potencjalnego partnera. I nie bądź zaskoczony jeśli w połowie miesiąca pojawi się na horyzoncie ktoś godny Twej uwagi. Twój znajomy ze szkoły, albo ten ze szkolenia w pracy, być może zaproponuje Ci spotkanie... Nie mów nie.

Waga (23. wrzesień - 23. październik)

Ze względu na to, że Baran jest Twym zodiakowym przeciwieństwem, retrogradni Wenus będzie mieć na Ciebie wielki wpływ. Bądź w pogotowiu: ktoś z przeszłości być może wkroczy ponownie do Twego życia. Nie bój się, kiedy nagle Twoja droga skrzyżuje się z drogą Twego byłego lub przyjaciela na seks, z którym kontakt Ci się urwał. Tym razem zobaczysz wszystko w zupełnie innym świetle. Ciężko powiedzieć, czy warto próbować jeszcze raz, ale kiedy już sobie wszystko uporządkujesz, przeżyjesz cudowny seks (z kimś z przeszłości, lub z kimś, z kim aktualnie jesteś w związku). Kup sobie piękną bieliznę, nowe gadżety erotyczne, albo chociaż świeczki – będzie Ci to potrzebne.

Skorpion (24. październik - 22. listopad)

W tym miesiącu nastąpi decydująca bitwa pomiędzy Twym życiem seksualnym a pracą. Nie musisz się poświęcać ze względu na pracę. Musisz natomiast mieć pewność, że poświęcasz swojemu partnerowi wystarczająco dużo uwagi. Nie stawiaj pracy na pierwszym miejscu, spędzajcie czas wspólnie. Jeśli tego nie zrobisz, z pewnością zauważysz, że pod koniec miesiąca Mars, planeta argumentowania, znajdzie się w bliskości Twego znaku...

Skorpiony będące bez partnera, powinny znaleźć jakiś czas poza pracą na wyjście między ludzi. W marcu może się bowiem stać, że spotkają kogoś, kogo warto będzie wziąć ze sobą do domu.

Strzelec (23. listopad - 21. grudzień)

Marzec podpisze się na Twoim życiu seksualnym słowami: marcowe szaleństwo. Wiesz co to jest "friend zone" ? Zazwyczaj oznacza to, że kogoś pragniesz, ale ten ktoś widzi w Tobie tylko przyjaciela. Jednakże w tym miesiącu będzie na odwrót. Być może pojawi się Twoja miłość z dawnych lat, lecz nie przejmuj się tym. Traktuj to z przymrużeniem oka, będzie fajnie. Dla Ciebie to doskonały czas na miłosne podboje, a jeśli skończycie w łóżku, to co w tym złego?

Jeżeli jesteś w związku, przygotuj się na to poznanie partnera z zupełnie innej strony – sexy strony – której do tej pory jeszcze nie miałes okazji poznać.

Koziorożec (22. grudzień - 20. styczeń)

Obowiązki i seks być może wydawały wam się dość dziwną kombinacją, ale w marcu będą ze sobą bardzo silnie związane, silniej niż kiedykolwiek. W pierwszych dwóch tygodniach lepiej od razu uprzedź swojego partnera, aby zaopiekował się Tobą jak należy, nie licz na to, że umie czytać w myślach. Pozwoli wam to zachować iskrę w waszym związku. W połowie miesiąca będziesz mieć na igraszki jeszcze więcej czasu, weź się wówczas do dzieła.

Wolne Koziorożce powinny w tym miesiącu umieć trochę zaryzykować. Być może będzie to dla Ciebie trudne, ale postaraj się być szczery wobec siebie, myśl o swoich potrzebach i nie bój się o nich powiedzieć swojemu potencjalnemu partnerowi. Wszystko czego pragniesz, to dostaniesz (a może jeszcze więcej).

Wodnik (21. styczeń - 20. luty)

W marcu spotkasz się z kimś, do kogo masz słabość. Aura miesiąca przyniesie Ci powodzenie w miłości. Ochota na seks będzie Ci dokuczać co wieczór, zatem być może warto będzie spotkać się z tym znajomym, z którym ostatnio wymieniasz tyle sprośnych wiadomości. Czas sprawdzić na co tak naprawdę go stać...

Nie ważne, czy jesteś w związku czy nie, każdy Twój weekend będzie zapełniony różnego rodzaju wydarzeniami. Jeśli jednak jesteś w związku, bierz swoją drugą połóweczkę na wszystkie wydarzenia (takie jak np. Dzień Świętego Partyka) i dużo z nią rozmawiaj. Z pewnością doczekasz się za to przyjemnej nagrody – w łóżku.

Ryby (21. luty - 20. marzec)

Masz dobry charakter, ale w tym miesiącu będziesz szczególnie wrażliwy na bzdury, które wygadują inni. Mimo to, Twoje noce będą gorące, namiętne i pozwolą Ci zapomnieć na nieprzyjemności, które spotkają Cię w ciągu dnia.

Jeśli nie jesteś w związku, nie martw się. W tym miesiącu najprawdopodobniej Twojej nastanie kres Twej samotności. Pojawi się ktoś, kto sprawi, że będziesz w siódmym niebie.

Sami widzicie, że marzec nie będzie nudnym miesiącem. Dodatkowo samotne panie i samotni panowie będą mogli urozmaicić swoje życie seksualne, z tym, kogo poznają na portalu erotycznym, z pewnością nie będą mieli czego żałować...

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.