Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Sprośna Agnieszka

10.styczeń 2017
Sprośna Agnieszka

Agnieszka, moja partnerka, odkąd pamiętam lubiła sex. Mogła go uprawiać w dzień i w nocy, w sypialni, kuchni, w windzie, nawet w parku...

Początkowo nawet mi to imponowało, jednak z czasem nieco przystopowałem, byłem zwyczajnie zmęczony.
- Starzejesz się skarbie – mruczała moja luba, rozpinając rozporek przy moich spodniach i rozpoczynając zabawę z moimi klejnotami. Pół biedy, jeśli rozpoczynała erotyczne igraszki w domu, bywały jednak momenty, że ochota na seks przychodziła jej w samochodzie, w tramwaju, a nawet w kinie. Agnieszka zawsze była wyluzowana i nigdy nie miała problemu z okazywaniem emocji. Erotyczne figle zaczynała wszędzie, nie patrząc na to, czy wokół jest publiczność, czy jesteśmy sami.
- Kotuś, a może zaczęłabyś pisać sex opowiadania… - zacząłem któregoś wieczoru, gdy ręka Agnieszki figlarnie zaczęła bawić się moim penisem. Miałem sporo zaległej pracy, chciałem to nadrobić, w przeciwnym razie stracę posadę i nie będę w stanie spełniać zachcianek ukochanej, także erotycznych.
- Ja? Myślisz, że dałabym radę? – ku mojemu zaskoczeniu Agnieszka chwyciła haczyk.

sprośna agnieszka

- Zawsze ładnie pisałaś, lubiłaś coś tworzyć, wymyślać…. Pisząc opowiadania erotyczne mogłabyś wykorzystać nasze igraszki w sypialni… i nie tylko… - ciągnąłem temat.
Agnieszka wciąż bawiła się moim penisem, czułem, że za chwilę stracę kontrolę i wezmę ją ostro, od tyłu, dokładnie tak jak lubi.
- Aguś, ja… - nie zdążyłem dokończyć, gdy moja ukochana siadła na mnie okrakiem i zaczęła rytmicznie podskakiwać. Jej piersi falowały w rytm równych ruchów, czułem jak twarde sutki ocierają się o moją twarz. Spontanicznie zacząłem je ssać, chwyciłem swoją kobietę za na wysokości bioder i delikatnie, choć stanowczo zwolniłem jej ruchy. Czułem, że chwilę trysnę, natomiast ona potrzebowała jeszcze trochę czasu. Lubiłem, gdy szczytowaliśmy w tym samym czasie. Energicznym ruchem obróciłem Agnieszkę i wszedłem w nią od tyłu. Tym sposobem przejąłem kontrolę na intensywnością i tempem ruchów. Gdy było już po wszystkim, oboje byliśmy zmęczeni i zadowoleni.
- Wiesz, ja też myślałam o tym, żeby pisać sex blog – zaczęła Agnieszka, zaskakując mnie tym stwierdzeniem. - W końcu mamy tyle doświadczeń, przygód erotycznych, warto byłoby to w jakiś sposób uwiecznić, nie sądzisz?

Jedni nagrywają filmy, nawet wrzucają je do sieci, inni robią fotki, a ja mogłabym pisać… Odetchnąłem z ulgą Wiedziałem, że pisanie oznacza dla Agnieszki kilkugodzinne oderwanie się od rzeczywistości. Agnieszka nie pracowała, nie było takiej potrzeby, ja zarabiałem wystarczająco i bez problemu potrafiłem zapewnić godne życie nam obojgu.
Jeśli blog erotyczny w wydaniu mojej lubej będzie cieszył się zainteresowaniem, ona będzie zadowolona, a ja będę mógł liczyć na chwilę wytchnienia. Czasami nie dawałem rady łącząc ciężką pracę w korporacji z erotycznymi oczekiwaniami Agnieszki. Pierwsze sukcesy pojawiły się po kilku tygodniach prowadzenia bloga. Czytelnicy chwalili Agnieszkę za kreatywność i bezpruderyjność, korzystali z rad i pomysłów. Co ciekawsze, w gronie odbiorców było wiele kobiet, które chętnie korzystały z przedstawianych przez moją lubą rad i pomysłów na udane i oryginalne życie erotyczne.

Chcesz przeżywać przygody erotyczne jak z naszych opowiadań? Nie masz z kim? Zatem nie wahaj się już dłużej i zarejestruj się na portalu erotycznym!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.