Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Star Wars: Niech moc będzie z Tobą... w łóżku

7.grudzień 2017
Star Wars: Niech moc będzie z Tobą... w łóżku

Fani filmów znanej serii Star Wars już pewnie nie mogą się doczekać premiery nowej części, która lada dzień trafi na ekrany kin. Powiedzmy sobie trochę o naszych ulubionych kosmicznych bohaterach. W dzisiejszym artykule zaprezentujemy zabawki erotyczne Star Toys, które sprawią przyjemność dorosłym fanom.

Kolekcja Star Toys (Gwiezne zabawki) została zainspirowana serią o Gwiezdnych Wojnach i niedawno trafiła do sprzedaży. Stworzyła je Geeky Sex Toys, która wyprodukowała już między innymi zabawki inspirowane Pokemonami i Strażnikami Galaktyki. Producenci znani są z dowcipu i kreatywnego podejścia do swych produktów. Świadczy o tym już fakt sprytnie wymyślonych nazw zabawek. Jakie zabawki Star Toys oferuje?

Hand Solo

Panowie, skupcie się, to coś dla was. Nazwa zabawki jest zabawna i stosowna. Z pewnością odgadliście, kto był inspiracją dla tej zabawki. Nie mógł to być nikt inny, jak tylko sławny Han Solo. Gdzie skrywa się dowcip? Otóż zabawka, jak łatwo się domyślić, służy do masturbacji, a nazwa Hand Solo (z angielskiego hand – ręka) doskonale oddaje istotę rzeczy.

Teraz kilka słów o samej zabawce. Jest to nieporowata, wodoodporna i ręcznie wyrobiona z bezpiecznego silikonu sztuczna wagina. Oprócz kreatywnej nazwy posiada też wyjątkowy wygląd, którym przypomina sławnego bohatera. Rozmiary zabawki są następujące: średnica otworu wynosi około 3,18 cm, szerokość 15,24 cm a długość 14,6 cm. Możesz ją kupić na oficialnej stronie Geeky Sex Toys za sexy cenę 69 dolarów, czyli w przeliczeniu około 250zł.

Hand Solo

Dildoda

Innowacyjna nazwa Dildoda powstała z połączenia słów dildo i imienia zielonego kosmity, członka Rady Jedi, mistrza Yody. Zabawką możesz bawić się sama, lub z partnerem podczas wspólnych igraszek. Tak samo jak Hand Solo, również Dildoda został wyrobiony ręcznie z bezpiecznego silikonu i jest wodoodporny. Długość dilda, na którą można go włożyć to 12,7 cm. Obwód zabawki mierzy 11,43 cm. Za 55 dolarów (około 198zł) możesz mieć Dildoda w swoim domu.

Dildoda

Dark Side Bondage Kit

Z tym zestawem możesz obudzić swoją „ciemną stronę” i pozwolić sobie na odrobinę perwersji albowiem jest to zestaw BDSM. Opiszemy wam teraz trzy części z sześciu tego wspaniałego zestawu.

Obroża i smycz

Obrożę można dowolnie zmniejszać i zwiększać na rozmiary od 34 do 42 cm. Smycz ma długość 50,8 cm, dla bezpieczeństwa można ją podczas seksu w szybki sposób odpiąć.

Maska

Dzięki elastycznemu paskowi maska doskonale trzyma się na twarzy i nie ślizga się.

Dark Side Bondage Kit

Laser Sword Flogger

Lekki bicz, który wyglądem przypomina miecz świetlny, jest idealny dla początkujących. Długość uchwytu wynosi 11,43 cm, a całkowita długość bicza to 43 cm. Paski zostały produkowane ze sztucznej skóry. Kosztuje 30 dolarów, czyli około 108zł.

Cena całego zestawu zabawek wynosi 140 dolarów, czyli w przeliczeniu około 506zł.

Vibe Trooper

Przechodzmy teraz do ekskluzywniejszych zabawek. Vibe Trooper to piękny biały wibrator masujący, którego pierwowzorem byli Szturmowcy. Wibrator został zaprojektowany do silnej i nieprzerwanej stymulacji. Wybierać można spośród 3 prędkości i 30 rodzajów wibracji, które możesz ustawić i wypróbować. Działa na 3 przyciski (jeden na włącz/wyłącz, pozostałe dwa na prędkość i rodzaje wibracji). Silikonową główkę wibratora można z łatwością zdjąć i wyczyścić. Maksymalny czas używania wibratora to 2 godziny, potem należy go naładować za pomocą kabla USB, który jest częścią zestawu. Wibrator mierzy 30 cm długości. Za 169 dolarów (611zł) może być Twój.

Vibe Trooper

Darth Vibrator

Poza wyglądem i ciężarem nie ma zbyt wielkich różnic pomiędzy Darth Vibratorem a Vibe Trooperem. Darth Vibrator jest o 12 g lżejszy od Vibe Troopera, który waży 312 g. Inspiracją dla Darth Vibratora nie mógł być nikt inny, jak sam Darth Vader, któego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

Darth Vibrator

R2-V2

R2-V2 jest podobny do wibratorów masujących Darth Vibrator i Vibe Trooper. Różni się ciężarem, albowiem waży zaledwie 270 g. Wyglądem zabawka przypomina droida R2-D2. Litera "V" w nazwie zabawki jest prawdopodobnie skrótem od wibratora.

R2-V2

Świętuj ekranizację kolejnej części Star Wars nie tylko z tymi wspaniałymi zabawkami, ale również z partnerem. Jeśli go jeszcze nie masz, możesz znaleźć kogoś za pomocą portalu erotycznego.

[rox]

Źródło: https://geekysextoys.com

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.