Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Stópki mojej dziewczyny

15.grudzień 2022
Stópki mojej dziewczyny

Jestem Filip, mam 18 lat. Od kilku miesięcy jestem w związku z Wiktorią. Również ma 18 lat, jest szczupłą blondynką o niebieskich oczach oraz ma paznokcie u stópek pomalowane na przemian na żółto i niebiesko...

Damskie stopy podniecają mnie od 11 roku życia po tym, jak przypadkowo odkryłem filmiki z fetyszami stóp w internecie. Chciałbym bardzo adorować stópki mojej dziewczyny, ale bałem się jej o tym powiedzieć, że mnie to podnieca.
Prawie każdy mój dzień zaczynał się poranną masturbacją do filmów z dominacją i z fetyszem stóp. Pewnego dnia, kiedy dostałem orgazmu, była już godzina 7:47, czyli zostało 13 minut do lekcji. Szybko wtedy się ogarnąłem i dotarłem do szkoły spóźniony. Nie miałem nawet czasu na wyłączenie komputera, zatem strona z tymi filmikami była ciągle otwarta. Tego dnia w szkole umówiliśmy się, że po lekcjach pójdziemy z Wiktorką do mojego domu, gdyż starzy wyjechali na cały dzień. Po zajęciach chwilę sobie pospacerowaliśmy. Wiktoria miała na sobie Vansy i stopki. Uwielbiam to połączenie. Zawsze marzyłem o tym, bo móc powąchać jej buty i skarpetki. A te Vansy to bym jeszcze chętnie wyczyścił językiem. Doszliśmy do klatki mojego bloku. Przepuściłem ją w drzwiach, bo przecież dziewczyny mają pierwszeństwo. W domu mieliśmy sobie pograć na konsoli. Powiedziałem Wiktorce, aby weszła do mojego pokoju i włączyła grę. Ja musiałem na chwilę udać się do łazienki. I wtedy właśnie wydarzyło się coś, przez co moje plany spędzenia popołudnia z dziewczyną się zmieniły na o wiele lepsze. Zapomniałem o włączonym komputerze ze stroną pornograficzną z fetyszami. Wróciłem z łazienki i udałem się do pokoju. Zobaczyłem Wiktorię siedzącą przy komputerze i przeglądającą tę stronę. Zaniemówiłem, a ona zapytała mnie się "Ty to oglądasz?". Ja po prostu powiedziałem "Tak" i nie wydusiłem z siebie ani słowa. Wiktoria kazała mi się położyć na łóżku.
– No to teraz się zabawimy – powiedziała Wiktoria, po czym usiadła na mnie. Miała jeszcze na sobie Vansy – Powiedz mi, masz fetysz stóp?
– Tak.
– A nie chciałbyś zabawić się moimi stopami?
– Bardzo, marzę o tym!
– To mogłeś mi wcześniej o tym powiedzieć, skarbie.
Wtedy zdjęła buty, wyciągnęła z nich sznurówki i przywiązała mnie nimi do obręczy łóżka. Przystawiła mi swoje stopy w skarpetkach do nosa i powiedziała "Wąchaj". Kiedy to robiłem, nie ukrywała swojego zadowolenia. Następnie kazała mi zębami ściągnąć jej skarpetki ze stóp i musiałem wąchać podeszwy jej gołych stóp.


– Podoba ci się to?
– Mhm – odpowiedziałem, nadal wąchając.
Po kilku minutach wstała i robiła mi trampling, opierając ręce na ścianie. Deptała mnie po całym brzuchu, a także stała na twarzy. Stanęła na klatce piersiowej jedną nogą, a drugą stopę wpychała mi w usta. W ten sposób ssałem każdą ze stóp na zmianę. Potem stanęła jedną stopą na brzuchu w okolicy pępka, a drugą stopą dotykała mojego penisa. Cudowne uczucie to było, nie zapomnę go nigdy. Wtedy właśnie moje marzenia z wyobraźni zamieniły się w rzeczywistość. Wiki usiadła obok mnie, położyła stopy na twarzy i kazała je lizać. Wtedy po raz pierwszy mogłem coś takiego doświadczyć. W tym czasie ona ściągnęła mi spodnie oraz bokserki i zaczęła mnie masturbować. Robiła to cudownie, bo raz zwalniała, raz przyspieszała oraz zmieniała ruchy. Robiła to naprawdę profesjonalnie.
– Ssij każdego paluszka, kochanie – wydała mi polecenie, nie przestając mnie masturbować – Mmm, jakie to jest przyjemne uczucie, gdy czuję, jak ruszasz językiem na moich stopach.
Następnie zapytała mnie się:
– Chcesz się spuścić na moje stopy?
– Tak  – odpowiedziałem, mocno dysząc z podniecenia.
Wzięła skarpetki oraz jednego buta. Położyła skarpetki na nosie, a buta przystawiła do nosa w taki sposób, bym wąchał jego wnętrze. To był zajebisty zapach znoszonych butów, w których chodzi całe dnie, a nawet ćwiczy na WF-ie. W tym czasie doprowadzała mnie do orgazmu za pomocą stóp.
– Dochodzisz, skarbie?
– Mhm.
I już wtedy doszedłem. Oddałem bardzo dużo spermy, mimo że był to mój drugi orgazm w ciągu dnia.
– Ooh, tak. – powiedziała Wiktoria, po czym zlizała spermę ze swoich stóp i mojego brzucha.
Rozwiązała mnie. Ja byłem w takim stanie, że nie mogłem się odezwać, to było coś nie do opisania.
– Nigdy tego nie robiłam żadnemu chłopakowi, mam nadzieję, że ci się podobało.
– Kochanie, jesteś cudowna – po czym dałem jej buziaka – Masz najpiękniejsze stopy, jakie zobaczyłem w życiu. Chciałbym, żebyśmy się tak bawili częściej.
– Na pewno będziemy. - powiedziała z uśmiechem.
W ramach podziękowania chciałem jej się odpłacić za tę przyjemność w moją stronę, więc zrobiłem jej minetkę.

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.