Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Sylwestrowa zabawa

29.grudzień 2016
Sylwestrowa zabawa

Na dworze było zimno, bo była zima. Śnieg mocno prószył i sięgał mi po kostki. W listopadzie umówiliśmy się z kumplami i koleżankami na sylwestra u kolegi w domu. Nadszedł 31 grudnia…

U Maćka w domu nie było nikogo, przyszedłem jako pierwszy. Koło godziny 18.00 było już około 20 osób. Zabawa wnet się zaczęła! Jak to na sylwestra bywa jest trochę alkoholu tak więc niektóre osoby były już trochę podchmielone kiedy zaczęliśmy tańczyć. Dziewczyny doskonale się prezentowały w swoich „strojach wieczorowych”. Na przykład Kasia, założyła bardzo krótką spódniczkę tak, że przy odrobinie wysiłku można było zobaczyć jej białe majteczki w koronkę a jej bluzeczka doskonale opinała jej mały biust uwidoczniając sutki. Po kilku drinkach zabawa atmosfera zrobiła się luźna albo nawet bardzo luźna. Dziewczyny tańczyły z chłopakami wykonując prowokujące ruchy, a chłopcy cali czerwoni wykorzystywali sytuacje aby podotykać sobie niektórych części ciała dziewcząt. Ja także nie próżnowałem i poprosiłem do tańca już wcześniej wymienioną Kasie. Tańczyła wspaniale, jej ruchy już na samym początku spowodowały, że mój „wacek” zaczął rozwalać mi majtki. Podczas wolnego tańca Kasia zaproponowała mi abyśmy poszli do góry na piętro do pokoju Maćka. Po chwili znaleźliśmy się w pokoju sami, Kasia zamknęła pokój na klucz, położyła się na dużym łóżku i zawołała mnie do siebie:” Bartuś idziesz ?!” Ja nie czekając dłużej, podszedłem do niej i zacząłem ją namiętnie całować. Poprosiłem żeby zdjęła bluzkę, co bez problemu zrobiła i wnet ukazały się moim oczom przepiękne małe „pomarańczki”. Powiedziałem:” Pomożesz mi?”.

Sylwestrowa impreza

I już byłem bez t-shirtu. Całowałem ją najpierw po szyi schodząc w dół pieściłem jej piersi oraz nadgryzałem jej nabrzmiałe sutki, które zdawały się być dwa razy większe. Po czym przeszedłem do brzucha, pierwszy dotyk moich ust spowodował, że przeszedł ja dreszcz. Schodziłem niżej lecz w pewnym momencie na mojej drodze stanęła sukienka, która w jednej chwili znalazła się na ziemi. Moja droga też nie próżnowała tylko rozpięła moje spodnie i ściągnęła je jednym ruchem. Zostaliśmy w samej bieliźnie. Lecz Kasia spojrzała na moją wypukłość i postanowiła ulżyć mojemu cierpieniu. Zaczęła robić mi loda co sprawiało mi dużą przyjemność. Przed wejściem do pokoju zdradziła mi, że jest dziewicą a loda to ona robiła jak profesjonalistka. Poruszała swoimi ustami w górę i w dół z wielką subtelnością, końcówką języka jeździła po całym moim żołędziu. Tak wspaniale to robiła, że nie wytrzymałem i zalałem jej piękna buźkę białą substancją. Nagle powiedziała:” Teraz ty pomóż mi „ Już się zbliżałem ku jej łonu gdy ona położyła swoją dłoń na nim i kręcąc głowa powiedziała:” Nie tak, chce cie mieć w sobie!” Ja posłusznie ułożyłem się tuz nad nią, a że była dziewicą podłożyłem pod jej biodra poduszkę żeby jej nic nie bolało i wszedłem w nią powoli. Początkową jęknęła i otworzyła szeroko usta które szybkim pocałunkiem zamknąłem. Ruchy wykonywałem wolno a z czasem zacząłem przyspieszać. Kasia oplotła mnie nogami dając mi tym samym większy dostęp do jej łona. Kochaliśmy się już około 20min. i jeszcze nie mieliśmy dosyć. Po chwili poczułem, że zaczynamy razem szczytować! Nasz orgazm był niesamowicie wielki: całe ciało Kasi się naprężyło a swoje paznokcie wbiła mi w plecy, natomiast mnie ogarnęło ogromne ciepło. Opadliśmy zmęczeni na siebie, lecz nie wyszedłem z niej tak szybko chciałem żeby ta chwila trwała wiecznie. Leżeliśmy razem wtuleni w siebie jeszcze jakąś godzinę po czym wzięliśmy wspólny prysznic i wróciliśmy do towarzystwa, aby wspólnie cieszyć się Nowym Rokiem!! Od tamtego czasu jesteśmy razem i robimy to kilka razy w miesiącu ale nie ukrywam, że ten pierwszy raz był najlepszy!

A jak Ty planujesz spędzić tegorocznego Sylwestra? Masz już kogoś, z kim przeżyjesz przyjemne chwile w Nowym Roku? Nie? Zatem nie czekaj dłużej! Zarejestruj się na portalu erotycznym i poznaj kogoś ze swojej okolicy! Niezależnie od tego, czy jesteś z Lublina, Bydgoszczy, czy Krakowa!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.