Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Sztuczna pochwa

23.marzec 2017
Sztuczna pochwa

Ulubiony gadżet erotyczny mężczyzn, który dostarcza im wielu przyjemnych doznań. Dostępnych w sprzedaży jest wiele modeli, od tych najprostszych, do tych najlepiej opracowanych, wraz z którymi przyszła rewolucja w dziedzinie wirtualnego seksu i masturbacji mężczyzn. W końcu każdy facet potrzebuje od czasu do czasu sam sobie zrobić dobrze.

Ze sztuczną pochwą mężczyzna może sam sobie zrobić dobrze, choć niektórzy przyznają, że lubią kiedy tym urządzeniem steruje jego wybranka. Kobiety z kolei pochwalają wykorzystywanie takich gadżetów przez mężczyzn, jak bowiem lepiej mogą panowie ćwiczyć dłuższą wytrzymałość w łóżku? Kremy, tabletki i specjalne napoje, z pewnością w tym nie pomogą. Jeśli wytrzymasz 10 minut z waginą Fleshlight STU, wytrzymasz 20 minut w łóżku z kimkolwiek.

Produkuje się różne rodzaje sztucznych wagin. Zazwyczaj mają wbudowany element wibrujący, który zwiększa wrażenie realności. Im więcej będziesz w stanie zapłacić, tym więcej opcji i możliwości wyboru będziesz mieć, na przykład: dziewictwo, owłosienie, wargi sromowe, materiał i kształt. Niektóre są wielofunkcyjne i zawierają również otwór analny. Czasem określany słowem "masturbator".

Sztuczna wagina FLESHLIGHT

W sex shopach znajdziemy wiele modeli sztucznych wagin i różnego rodzaju masturbatorów dla mężczyzn, jednak to właśnie sztuczne pochwy Fleshlight zasługują na szczególną uwagę. Producent postawił na wysoką jakość użytych materiałów i ogromny realizm doznań, dzięki czemu masturbator został sprzedany w ponad 4 milionach  egzemplarzy. Przed zdjęciem przedniej pokrywki, masturbator w niczym nie przypomina klasycznej sztucznej cipki, wygląda raczej jak duża latarka. Pod względem realizmu jest to jednak z całą pewnością najlepsza sztuczna pochwa.

Wierne w najmniejszym detalu odwzorowanie warg sromowych seksownej aktorki porno, z pewnością pozytywnie nastroi do zabawy,  jednak za doznania podczas masturbacji odpowiedzialny jest głównie tunel penetracyjny.

Wkłady wszystkich oferowanych przez Fleshlight sztucznych pochw, zostały wykonane z perfekcyjnie naśladującego kobiecie ciało materiału. Dotykając warg sromowych oraz ścianek masturbatora, można odczuwa się wrażenie dotyku prawdziwej kobiecej waginy. Uzyskanie tak wysokiego realizmu było możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego materiału „SuperSkin”. Jest to opatentowana przez Fleshlight technologia stosowana w masturbatorach wyłącznie ich produkcji.

sztuczna pochwa

Wysokiej jakości materiał to jednak nie koniec, by sztuczna pochwa zapewniła zbliżone doznania do tych, towarzyszących stosunkowi z kobietą potrzeba czegoś więcej. To szereg wewnętrznych wypustek doprowadza mężczyzn do nieopisanych wrażeń, które według wielu o Fleshlight opinii nie odbiegają od doznań towarzyszących stosunkowi z kobietą. Dodatkowo podczas masturbacji wytwarza się naturalne podciśnienie dające przyjemne uczucie ssania członka.

Każda pochwa z tej serii zapewnia pewną dozę wrażeń wizualnych, bądź innych dodatkowych bodźców. Mamy zatem serię najlepszych masturbatorów: Możemy obserwować wnętrze penetrowanej pochwy w przeźroczystym modelu Ice Lady, poczuć moc dodatkowych wibracji z Vibro Pink Lady czy potrenować dłuższy seks ze specjalnie stworzonym do tego celu modelem Fleshlight Pink Lady Stamina. Największą popularnością cieszą się jednak modele sztucznych pochw, wzorowane na waginach znanych gwiazd branży erotycznej. Jesse Jane czy Teagan Presley to według wielu męskich opinii najlepsze sztuczne pochwy, zwłaszcza pod względem realizmu doznań jakie zapewniają.

Trzymając w ręku sztuczną pochwę, a ściślej dokładną replikę waginy Teagan Presley można śmiało stwierdzić, że tak naprawdę ciężko znaleźć w niej coś sztucznego. Zwykle tanie, plastikowe cipki zalatują syntetycznym zapachem tworzywa, z którego zostały wykonane. W przypadku tych męskich zabawek nie poczujemy żadnego zapachu. W dodatku Cyber Skin idealnie absorbuje ciepło, przez co masturbator już po kilku minutach osiąga temperaturę ciała. Najlepiej jednak na chwilę przed użyciem zamoczyć wkład w ciepłej wodzie, przez co od pierwszej minuty doznamy złudzenia, bycia nie w sztucznej lecz bardzo realnej kobiecej pochwie. Co ciekawe realizm ten jest tak wysoki, że aktorki użyczające swych wagin na potrzeby odlewów, nie mogły się nadziwić uzyskanej wierności. Nie trudno więc sobie wyobrazić jak silne doznania towarzyszą podczas masturbacji.

Na koniec warto wspomnieć o sporej ilości dodatków jakie można dokupić do Fleshlight. Mamy do wyboru podgrzewacze, mocowania pod prysznic, a nawet możliwość zamontowania pochwy w maszynie do masturbacji.

Zrób to sam

Jeśli nie masz ochoty na wydawanie pieniędzy za gadżety erotyczne, możesz spróbować samemu zrobić sztuczną waginą domowej roboty. Instrukcje na to, jak ją przygotować znajdziesz w internecie. My zamieścimy listę najczęściej wykonwanych sztucznych wagin oraz filmik demonstrujący prawidłowe wykonanie jednej z nich.

Rodzaje sztucznych wagin domowej roboty:

  - Z ręcznika – wykonana z ręcznika, lateksowych rękawic (lub prezerwatywy) i gumki do włosów

  - Z mydła

  - Z chleba

  - Ze skarpetki

  - Z banana

  W filmie American Pie został dosłownie – wykorzystany - również tradycyjny jabłecznik. Jeden z głównych bohaterów filmu postanowił wypróbować seks z ciastem jabłkowym swojej mamy, aby być przygotowanym na moment, w którym pójdzie z dziewczyną do łóżka po raz pierwszy.

  Przygotowanie „domowej roboty” waginy nie musi zakończyć się sukcesem, dlatego lepiej zastanów się, czy nie opłaci Ci się bardziej zakupić w sklepie internetowym lub pobliskim sex shopie gadżetu erotycznego. Jednak nie zapominajmy, że to co prawdziwe smakuje najlepiej, zapoznaj się na portalu erotycznym i przygotuj się na realne doznania.

  Źródła: https://www.youtube.com, https://www.youtube.com, https://cs.wikipedia.org, http://www.fleshlight.cz/ http://dyskretno.pl/sztuczna-pochwa-fleshlight/

  [ivi]

  Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.