Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Tego mu nie rób! - czyli 6 największych grzechów seksu oralnego

31.lipiec 2020
Tego mu nie rób! - czyli 6 największych grzechów seksu oralnego

Przyjemny, namiętny wieczór we dwoje. Czy jest coś, co może go zepsuć? Niestety tak. Oto 6 grzechów głównych seksu oralnego w wykonaniu kobiet...

Czego mężczyźni nie znoszą w naszym wykonaniu? Przekonajmy się!

Nie używaj zębów

"To przecież tak proste. Nie gryźcie nas w niego, ani go zbyt mocno nie ściskajcie.” Unikaj wszystkiego, co mogłoby sprawić jakikolwiek ból, jeżeli oczywiście nie jesteście umówieni inaczej. Tym bardziej, jeżeli w grę wchodzi penis albo jądra.

Odpowienie nawilżenie ust

"Kiedy dziewczyna ma małą buzię, może go dotknąć zębami, a to nie jest przyjemne. Straszna jest też suchość w ustach, zdecydowanie musi tam być mokro. Powinna też pomagać sobie rękami i dokończyć to, co zaczęła.” Suchość w ustach może być wywołana zdenerwowaniem. Pozbądź się tego, nie masz powodów do stresu! Przygotuj sobie na wszelki wypadek szlankę z wodą i napij się zanim zaczniesz. Możliwe też, że wypiłaś dużo alkoholu i suche usta są tego dowodem. Nie nadużywaj alkoholu, pijana nie podołasz zadaniu jak należy.

Pozbądź się odruchu wymiotnego

"Jeżeli nie potrafisz go włożyć do buzi głęboko bez odruchu wymiotnego, to lepiej nie tego nie rób wcale. Lepiej żeby wszedł do połowy, niż żebyś miała się pożygać. Psuje to atmosferę. Nie próbuj też później naprawić tego lizaniem jajek, nie wiem skąd się to wam kobietom wzięło, może z jakiś babskich gazet, ale nie róbcie tego.” Nie musisz psuć atmosfery odruchem wymiotnym, wszystkiego można się nauczyć. Poszperaj w internecie, albo poczekaj na na nasz artykuł Jak zrobić deep throat. Jeżeli chcesz poprawić swoje umiejętności, możesz też przeczytać artykuł Jak zaspokoić swojego partnera oralnie.

Używaj rąk

"Nie lubię, kiedy kobieta używa zębów, ale za to nie używa rąk jednocześnie z ustami.” Przy robieniu loda najważniejsze są usta i język, ale nie powinno tam zabraknąć również rąk. I tak nie wiesz, co z nimi robić, czemu więc ich nie użyjesz! Niektórzy mężczyźni lubią masowanie jąder, inni jednoczesną pracę rąk i języka. Są też tacy, którzy lubią stymulowanie sutków. Zapytaj swojego partnera, czego chce.

Nie przerywaj

"Kiedy kobieta nie poczeka aż dojdę, to naprawdę wkurzające. Nie ma nic gorszego niż to.” Już o tym wspominaliśmy na początku artykułu. Jeżeli coś zaczniesz, musisz to dokończyć. Jak by się Tobie podobało, gdyby mężczyzna przerwał w połowie minetki? W najlepszym wypadku byłabyś przynajmniej zawiedziona....

Nie bądź zniesmaczona

"Jeżeli kobieta nie okazuje entuzjazmu, to psuje cały nastrój. Musi mieć z tego radość również ona.” Jeżeli nie przepadasz za seksem oralnym, to lepiej go nie uprawiaj, najgorsze co możesz zrobić to zmuszać się do niego. Możesz jednak spróbować go polubić. Przestań się bać, odważ się i pokaż swojemu partnerowi, że z Tobą czeka go ten najlepszy seks oralny w jego życiu. Która z nas nie chciałaby sprawić przyjemności swojemu mężczyźnie?

Wciąż szukasz partnera/partnerki na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i umów się napierwsze namiętne spotkanie już dziś!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.