Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Urazy, których możesz doświadczyć podczas seksu

23.czerwiec 2017
Urazy, których możesz doświadczyć podczas seksu

"Sex był naprawdę cudowny, ale wiesz co się mi stało?“. W ten oto sposób rozpoczyna się historia doskonałego doświadczenia seksualnego z ... trochę mniej doskonałym zakończeniem.

Sex i ból się nie wykluczają, wręcz przeciwnie. Ktoś lubi ostrzejszy seks, ktoś inny wolny łagodniejszy. Nie daj się jednak zwieść pozorom, to że nie jesteś dzikusem w sypialni, nie uznacza, że nic Ci się nie może stać podczas zabawy z partnerem. Dziś przyjrzymy się tym naprawdę nieprzyjemnym wypadkom, które przytrafiły się parterom kiedy uprawiali seks. Oczywiście to, czy uznajemy coś za kontuzję lub wypadek zależy od tego, jaką mamy wytrzymałość na ból. Istnieją przecież i tacy, dla których urazem jest „malinka”.

Niebezpieczeństwa czyhające na mężczyzn

Złamany penis

Panowie w swoim przyrodzeniu kości nie mają, mimo to mogą go złamać. Jeżeli będziecie się zabawiać zbyt intensywnie, może dojść do przerwania błony białawej ciała jamistego. Pojawi się wówczas nie tylko silny ból ale i obrzęk powodujący ugięcie. Podobno towarzyszy temu charakterystyczny trzask pękanych naczyń – dlatego też przyjęła się nazwa „złamanie penia”, choć w praktyce do złamania kości nie może dojść.

Zerwane więzadło

Coś takiego może się stać, jeżeli za bardzo się nakręcicie drogie Panie. Uświadomcie sobie, co trzymacie w ręce, to przecież nie jest żadna zabawka z sexshopu, ale prącie waszego partnera! Możecie mu swoim wielkim zapałem zerwać tzw. więzadło wieszadłowe prącia, którego punktem przyczemu jest spojenie łonowe. Ów więzadło jest odpowiedzialne za przytrzymywanie prącia blisko kości łonowej oraz podtrzymywanie go podczas erekcji.

Jeżeli do urazu już doszło, natychmiast wybierz się do lekarza specjalisty, może się bowiem okazać, że konieczne okażą się szwy.

Niebezpieczeństwa czyhające na kobiety

Rozdarta wagína

Dziecko przez nią przejdzie bez problemu, ale to nie oznacza, że jest niezniszczalna. Może dość do tego przy gwałtownym współżyciu lub kiedy dysproporcja pomiędzy organami partnerów jest zbyt wielka.

Otarcia

Kochamy sex, jest przyjemny, ale nasze błony śluzowe nie zawsze tę przyjemność z nami podzielają. Jeżeli zdecydujecie się więc na pozostanie w łóżku cały dzień, uwierzcie nam, że później post od seksu będzie koniecznością. Zakup lubrykantów powinien rozwiązać problem.

urazy podczas seksu

Śmiać się czy płakać?

Doktorzy nie mają łatwej pracy. Jednak ich rutynę od czasu do czasu przerywają takie oto pikantne przypadki:

  • Do szpitala przyszła kobieta, która twierdziła, że cierpi na silny ból żołądka. Po chwili zrobiła się czerwona jak papryka i przyznała się lekarzowi, że problem dotyczy zupełnie innego organu. Masturbowała się zamrożonym, obranym bananem a jego czubek utknął głęboko w pochwie. Owoc udało się bez problemu wyjąć.
  • Przyszedł do poczekalni i nie usiadł ani na chwilkę. Ciągle się wiercił. Kiedy po chwili wkroczył o gabinetu, pokazał zdziwionemu lekarzowi katalog z zabawkami erotycznymi i palcem wskazał na jeden z wibratorów. „To wsadziła do mnie moja dziewczyna. Proszę niech Pan to ze mnie wyciągnie.” powiedział zmęczonym głosem. Zabieg wyciągnięcia wibratora zakończył się sukcesem.
  • Chcieli aby jazda była jeszcze ostrzejsza i udało się im. Mowa tutaj o parce, która zdecydowała się na wzięcie narkotyków przed seksem. Podczas współżycia kobietę dopadł silny skurcz w dolnej części ciała, w efekcie mężczyzna mimo usilnych starań nie mógł wyciągnąć z niej swojego penisa. Zdesperowani kochankowie musieli doskoczyć do telefonu i zadzwonić po pogotowie. Lekarze musieli zrobić kobiecie zastrzyk rozluźniający mięśnie.
  • Młoda para chciała spróbować jak by to było uprawiać seks w wannie. Do kąpieli dodali sporą ilość olejku do kąpieli. Podczas seksu analnego kobiecie ześlizgnęły się ręce tak niefortunnie, że nie dość, że potłukła nadgarstki, to jeszcze wybiła sobie dwa zęby.
  • Inna młoda para zdecydowała się wykorzystać nieobecność babci w jej mieszkaniu i trochę się zabawić. Potrzebny był jakiś lubrykant, zatem użyli znalezionego w łazience kremu. Niestety była to nitroglicerynowa maść, której babcia używała do obniżenia ciśnienia. Kochankowie zatem po chwili stracili przytomność. Słabo zrobiło się również babci, która w tym czasie zdążyła już wrócić do domu i znalazła w swoim łóżku bezwładną, całkowicie gołą parkę.

Gdzie? Co? Jak?

W internecie bardzo łatwo znaleźć informacje dotyczące tego, co może się przytrafić nieuważnym kochankom. Mnie udało się znaleźć dodatkowo taki piękny obrazek, na którym widzimy nie tylko części ciała, które najczęściej ulegają urazom, ale też miejsca, na których do nich dochodzi i przedmioty, które przy okazji ulegają zniszczeniu. Miłego oglądania :) :

gdzie dochodzi do urazów

Rada jest prosta – wszystko wymaga ostrożności, nawet seks. Kochajcie się „z głową”!

[ivi]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.