Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

W windzie

4.styczeń 2023
W windzie

Nienawidziłam wracać sama do samochodu po pracy. Co prawda parkuję w garażu podziemnym pod moim biurem i zawsze kręcą się tam jacyś ludzie, jednak w ubiegłym tygodniu mój współpracownik został okradziony nim doszedł do samochodu...

Firma zatrudniła ochronę, ale oni nie chodzą po parkingu, pomiędzy samochodami. Na nieszczęście musiałam pracować w niedzielę, w dodatku po godzinach, kiedy ochrony już nie ma.

Wsiadłam do windy i wcisnęłam przycisk „P” oznaczający parking. Na parkingu otworzyły się drzwi i zanim zdążyłam wysiąść wszedł do windy jakiś mężczyzna. Wystraszył mnie. Nie wiedziałam kto mógłby się tu kręcić o tej porze. Chciałam jednak wysiąść więc powiedziałam „przepraszam” i dałam krok, by przejść obok niego ale on zastąpił mi drogę. Ubrany był elegancko i dobrze zbudowany a jego wyraz twarzy był stanowczy.

Drzwi windy się zamknęły, a on wcisnął guzik „Stop”. Poczułam że zaczynam panikować. Wiedziałam, że chce mnie okraść, a nawet i zgwałcić. Zrobił krok do przodu, więc ja zrobiłam krok w tył. Na nieszczęście za mną była ściana windy, która mnie zatrzymała.Przysunął swoją twarz do mojej i wyszeptał: „Zamierzam cię zerżnąć panienko i lepiej, żebyś ze mną nie walczyła.” Przytaknęłam i bezsłownie zgodziłam się na to co mi zrobi. Zerwał ze mnie bluzkę, odsłaniając biały stanik z miseczką D. Spojrzenie jego głodnych oczu na moje piersi, uświadomiło mi, że wykorzysta mnie w każdy możliwy sposób. Wyjął z kieszeni nóż i rozciął mi stanik. Uniósł moje ręce do góry i wsadził swoją głowę między moje piersi. Zaczął ssać moje sutki. Trzymając jedną dłonią moje ręce, drugą wsunął pod moją spódniczkę i pocierał moje krocze przez majtki. Nie mogłam uwierzyć, że moje ciało mnie zdradza, podniecając się dla tego faceta. Mogłabym powiedzieć, że robiłam się mokra. Przestał, wyciągnął palce z moich majtek, wyjął pałę ze swoich spodni i popchnął mnie na kolana.

- No dalej suko, ssij go. Bądź raczej miła bo inaczej cię skrzywdzę.

Jego fiut dyndał przed moją twarzą. Miał chyba z trzydzieści centymetrów długości i z dziesięć szerokości. „Mój Boże” – pomyślałam. Nigdy nie widziałam takiego olbrzyma. Ścisnął mnie za policzki i przysunął moją twarz bliżej fiuta.

- Otwórz i ssij – pomyślałam, że go nie zmieszczę, ale on nie widział w tym problemu. Obiema rękami odchylił mi głowę i pchnął pałę w moje usta. Pieprzył moją twarz. Czułam łzy spływające po moich policzkach, kiedy próbowałam się nie zakrztusić. Pieprzył mnie tak mocno i szybko, że nie mogłam utrzymać równowagi. Chwyciłam się jego umięśnionych ud.

Po kilku minutach złapał mnie za włosy i postawił na nogach. Ciężko dysząc podniósł moją spódniczkę i zdarł mi majtki. Mocno chwycił mnie za uda i podniósł do góry przy ścianie. Znów zaczął ssać moje sutki. W tym samym momencie kiedy ugryzł mnie w pierś, pchnął ogromnego fiuta w moją cipkę. Nie mogłam uwierzyć, że uczucie rozpychania mojej ciasnej cipki może być tak przyjemne. Zwłaszcza przez tak ogromną pałę. Po bardzo szybkich pchnięciach, zwolnił. Złapał mnie za tyłek, ściskał i zgniatał moje pośladki. Chwycił je tak mocno, że poczułam ból. Ból pulsował jednak był przyjemny.

winda

Nagle dotknął mojego dziewiczego odbytu. Zaczęłam panikować. Wyczuł chyba moje zdenerwowanie i powiedział bym się uspokoiła bo skrzywdzi mnie bardziej niż to konieczne. Płacząc, powtarzałam sobie: „Cokolwiek się wydarzy, niech się już skończy.” Wcisnął palec w moją czarną, ciasną dziurkę i zaczął posuwać palcem. Uczucie wypchania dwóch dziurek naraz było nieprzyjemne, lecz po chwili przerodziło się w coś niesamowitego. Poczułam jak wsuwa kolejny palec i kolejny. Pomyślałam, że dzięki temu skurczybykowi dostanę orgazmu. Moje ciało instynktownie zaczęło poruszać się na jego pale w cipce i palcach utkwionych w odbycie. Prowadził mnie do szczytu i wtedy eksplodowałam. Zanim orgazm się skończył, ten gość wyjął ze mnie kutasa i zrzucił mnie na podłogę. Leżałam tak, kiedy chwycił mnie za tyłek i przystawił fiuta do mojego rozciągniętego odbytu. Zanim się spostrzegłam moje oczy uciekły w tył głowy i usłyszałam mój własny jęk.

Wyszeptał w moje ucho: „Tak właśnie suko, mój fiut jest w twojej dupie. Poczuj go jak rozciąga twoją ciasną dziurkę.” Pompował tak mocno i szybko moją dupę, że czułam jak moje ciało skacze po podłodze. Podniósł mnie do pozycji na pieska, wsadzał palce w moją cipkę, kiedy posuwał moją dupę. Podciągnął spódniczkę jeszcze wyżej i rżną jeszcze mocniej. Przysięgam, że czułam jak urósł i pulsował w moim odbycie. Potem jego ładunek wypełnił mój tyłek. Napięcie dopełnił mój orgazm.

Wstał i uruchomił windę. Drzwi otworzyły się. Wychodząc, zatrzymał się w drzwiach i powiedział:

- Wiem gdzie pracujesz. Wiem gdzie mieszkasz. Wiem, że nasze spotkanie ci się podobało. Wrócę po ciebie. Następnym razem przyprowadzę kolegę.

Odszedł. Wstałam i wróciłam do domu. Miałam mieszane uczucia. Nie mogłam rozgryźć dlaczego mi się to przydarzyło i dlaczego czerpałam z tego przyjemność. Było to najlepsze rżnięcie jakie kiedykolwiek doświadczyłam. Teraz zastanawiałam się, kiedy i gdzie się pokaże i czy przyprowadzi ze sobą kolegę.

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.