Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

WE VIBE - WIBRATOR DLA PAR

13.grudzień 2016
WE VIBE - WIBRATOR DLA PAR

Fenomen wśród wibratorów, wibrator dla par lub inaczej, wibrator dla dwojga, dodatkowo zdalnie sterowany. Akcesoria erotyczne dostały się już bardzo daleko. We Vibe szybko znalazł swoich zwolenników. Stał się bardzo lubiany, o czym świadczy fakt tworzenia coraz to nowszych wersji tego urządzenia. We Vibe I bardzo szybko zastąpił We Vibe II, tego zaś We Vibe III i tak, mamy już na rynku dostępny We Vibe IV.

Vibe 4 to poprawiona i dokładniej przemyślana wersja najlepszego na świecie wibratora dla par. Mamy tu do czynienia z wynalazkiem epokowym, stworzonym po to by dawać maksimum przyjemności i pozwolić osiągnąć niedostępny dotychczas poziom rozkoszy.

We Vibe 4 to już nie tylko zgrabne połączenie masażera łechtaczki i stymulatora punktu G, to zdecydowanie więcej. Bezprzewodowy pilot pozwala na wprowadzenie do wspólnych zbliżeń elementu gry miłosnej – partner może rozsiąść się wygodnie w fotelu i zmieniać wibracje, obserwując jak partnerka wije się pod ich wpływem. Inny przykładem wyjątkowości We Vibe 4 jest jego zdolność do subtelnego wkradania się pomiędzy kochanków i zabraniu ich w podróż do świata nowych doznań. Z tego względu niektóre pary w relacjach z przygód z We Vibe 4 mówią o nim, jako o pełnoprawnym uczestniku seksualnego pożycia.

we vibe

Porównanie We Vibe IV i We Vibe II

O ile We Vibe II został jednogłośnie niemal natychmiast okrzyknięty najlepszym wibratorem dla par, to jakie miano osiągnie We Vibe 4, który jest nominalnie wersją ulepszoną?

Przyjrzyjmy się zatem zmianom: pierwszą innowacją jest zainstalowanie w '3' dwa nowe, silniejsze silniczki, który generują o 40% mocniejsze wibracje. Po drugie wyposażono w bezprzewodowego pilota o zasięgu do 3 metrów, za pomocą którego można wygodnie i w każdych warunkach poruszać się pomiędzy programami, a mamy ich tu aż 6. Jest ich co prawda mniej niż w wersji w przypadku We Vibe II, są one jednak lepiej przystosowane do potrzeb klientów. Jak w przypadku swego poprzednika We Vibe 4 został starannie zaprojektowany: jest mały, poręczny i dyskretny, całkowicie wodoodporny ('II' jest pod tym względem zawodna), co z jednej strony zapewnia bezpieczeństwo w trakcie użytkowania, z drugiej zaś ułatwia czyszczenie (wystarczą do tego tylko woda i mydło). Warto mieć świadomość, że cena wibratora w obu przypadkach jest niebywale przystępna, szczególnie, kiedy zdamy sobie sprawę, jak doskonałe akcesorium mamy w rękach.

Niska cena wibratora nie wpływa jednak na jakość, a wręcz przeciwnie – najnowszą wersję wyposażono też w bezprzewodową ładowarkę oraz sprytny i bardziej estetyczny case do wygodnego przechowywania całego zestawu. Całość można bezpiecznie zapakować i zabrać ze sobą w podróż bez obaw o uszkodzenie któregokolwiek z elementów. Całkowita wodoodporność sprawia, że można We Vibe 4 używać pod prysznicem, podczas gorącej kąpieli czy np. w saunie i oddać się zmysłowej pasji podczas dzikich i wilgotnych zabaw z większym niż kiedykolwiek zapomnieniem.

 We-Vibe jest wykonany w 100% z medycznej klasy silikonu i korzysta z akumulatora, zatem jest bezpieczny dla środowiska. Producent zachęca do recyklingu po zakończeniu jego cyklu życia. "Proszę pomyśleć o środowisku i produkt wysyłać do zatwierdzonego miejsca recyklingu / unieszkodliwiania odpadów elektronicznych aby pomóc chronić środowisko."

Parametry:

 • Cechy podstawowe:

 • o 40% większa siła wibracji

 • 2 bezszelestnie działające motorki wibrujące

 • bezprzewodowy pilot do sterowania

 • 6 trybów wibracji

 • całkowicie wodoodporny

 • dyskretny i zgrabny

 • ładowarka i pojemnik do przechowywania oraz przewożenia

 • do 2h działania po jednym naładowaniu

 • miękki, elastyczny, wygodny

 • 100% silikon jakości medycznej, wolny od ftalenów, bezpieczny dla organizmu

 • bezpieczny z wodnymi lubrykantami

 • długowieczne baterie

 • łatwy do utrzymania w czystości

 • podlegający recyclingowi

 • wyprodukowany i przechowywany w warunkach ograniczonej emisji CO2

we vibe specyfikacja

Jak korzystać z We-Vibe IV:

1. Ładuj przez 24 godziny przed pierwszym użyciem. Podłącz wibrator ( produkt posiada uchwyt ładujący z wtyczką do zasilania sieciowego). Włóż We-Vibe 3 do stacji ładującej i czekaj na żółte światło do oświetlania. 

2. Włącz naciskając przycisk produktu przez 2 sekundy. Aby zmienić tryb – naciśnij. Aby wyłączyć, naciśnij i przytrzymaj przycisk przez 2 sekundy.

We Vibe ma wbudowany wewnętrzny silnik, który zapewni idealną stymulację bezpośrednio dla punktu G a przyjemne żeberka delikatnie masują punkt G gdy penis lub dildo poruszają się wewnątrz pochwy. We-Vibe ma anatomiczny kształt, który zmieści się we wewnętrznych konturach kobiety i będzie naturalnie i wygodne tulić oraz masować punkt. Elastyczny We-Vibe wewnątrz dostosowuje się do kształtu pochwy co pozwala kochać się w różnych pozycjach. Potężne wibracje od wewnętrznego silnika wibratora będzie bezpośrednio stymulować łechtaczkę idealnymi szczytowymi drganiami. Użebrowanie na poduszce dla łechtaczki doda jej większych fizycznych stymulacji, ponieważ podczas kochania się będzie ją pocierać.

Uruchomiony na niskiej prędkości działa więcej niż dwie godziny i jest na tyle cichy, że mógłby być noszony potajemnie pod ubraniem. We-Vibe jest również idealne do ćwiczenia Kegel. Wibracje w strefie punktu G pomogą zlokalizować mięśnie Kegel, które muszą być giętkie do wprowadzenia i wzmocnienia mięśni pochwy. Elastyczny kształt We-Vibe daje mięśniom coś co działa przeciwko wyślizgnięciu. We-Vibe jest z bezpiecznego silikonu na zewnątrz i nie ma zapachu ani smaku. Ta wysoka wydajność urządzenia jest przeznaczona do wiarygodnych funkcji i ma długą żywotność zapewniającą przyjemności.

we vibe użycie

Opinie klientów

Akcesorium nie należy do najtańszych w związku z czym spora część opinii na temat We-Vibe jest wyrażana przez osoby nie mające zamiaru go kupować. Przeglądając fora dyskusyjne można przeczytać komentarze dotyczące wysokiej ceny i sceptycznego podejścia, co do możliwości zabawy wibratorem w parze podczas stosunku. Osoby, które zakupiły wibrator wyrażają się o nim bardzo entuzjastycznie. Z komentarzy jak również opinii na różnych stronach jednoznacznie wynika, że zarówno kobiety jak i pary używające We-Vibe są bardzo zadowoleni. Sporo kobiet zachwala urządzenie jako znakomity stymulator pochwowo-łechtaczkowy, a równie wiele opinii sugeruje że jest on najlepszym wibratorem dla dwojga partnerów.

Paweł: "Co mam napisać? Bomba, super, świetne, cudo i tak mogę w kółko. Wreszcie coś co mnie pozytywnie zaskoczyło. To takie maleństwo do torebki lub kieszeni w spodniach. Jeśli ktoś to zauważy, wystarczy powiedzieć, że to nowoczesny haczyk na torebkę, który przymocowywujemy na stół w restauracji. Do We-Vibe i tak dostałem piękny satynowy woreczek. Spotkałem jedną koleżankę i dla żartu jej to pokazałem. Moje długoletnie oczekiwania na koniec przełamała jej ciekawość, zatem działa to również jako skuteczny pomocnik w podrywaniu.“

Induska.pv: "My mamy w domu II i jest super. Zdecydowanie nie są to wyrzucone pieniądze. Wszystko zależy oczywiście od partnera, jeśli nie będzie mieć z tym problemów. Używacie kuleczek wibracyjnych? Jeśli nie polecam spróbować, aby poczuć przedsmak tego, co może dać We-Vibe. Znam mężczyzn, dla których to nie jest przyjemne.“

Petris: "Chciałem go schować jako prezent pod choinkę, ale nie wytrzymałem, jest cudowny. Idealny, przede wszystkim dla żony.”

Ofi: "Długo się zastanawiałam nad kupnem, ale nie żałuję. Perfekcyjny! Silne wibracje i programy pulsujące są wyjątkowe. Narazie pierwsze próba odbyła się bez partnera, już się nie mogę doczekać wspólnych przeżyć.”

Źródła: http://www.we-vibe.pl/ http://dyskretno.pl/we-vibe/ http://xn--wiat-we-vibe-mlc.pl/

[ivi]

 

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.