Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Womanizer

30.marzec 2017
Womanizer

Co to jest? Słyszałaś kiedyś o czymś takim? A może już to widziałaś? Jeśli interesujesz się zabawkami erotycznymi, na pewno nie mogłaś tego przeoczyć. Już sama nazwa świadczy o tym, że dzisiaj będziemy zajmowali się gadżetem erotycznym dla pań. Womanizer nie tylko doprowadzi kobietę do orgazmu, ale też ładnie wygląda.

Womanizer absolutna nowość na rynku. Co robi? Womanizer dosłownie ssie łechtaczkę. Należy jednak jasno podkreślić: to nie jest wibrator. Owszem, drga, ale stymulacja polega wyłącznie na ssaniu. Kobiety, które go wypróbowały twierdzą, że „Nie da się go porównać z ludzkimi ustami. Doznania płynące z użytkowania są naprawde unikalne.” Womanizer ssie łechtaczkę, ale może też ssać Twoje sutki. Tego, że osiągniesz orgazm używając tego gadżetu, możesz być więcej niż pewna.

Rodzaje Womanizerów

Womanizer W100 (najstarsza wersja)

Oferuje 5 programów intensywności – od bardzo delikatnego aż po bardzo silny. Zabawka robi dość sporo hałasu, w najwyższych rejestrach dochodzi do 60 decybeli. Wersja „pro” ma 8 modułów wibracji i jest o 20 decybeli cichsza.

Warto wspomnieć, że womanizery nie wodoodporne, ani wodoszczelne, najlepiej nie narażać ich na działanie płynów (w tym dużej ilości lubrykantu). Sami producenci przy opisach produktu ostrzegają: Uwaga! Stosowanie lubrykantów innych niż na bazie wody może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.

womanizer

Womanizer W500 Pro 

Nowa, ulepszona wersja jedynego w swoim rodzaju bezdotykowego stymulatora łechtaczki. Większość zabawek erotycznych, jakie mogliście znać do tej pory swoje działanie opiera na wibracjach. Mogą one mieć różne kształty, rozmiary, ilość silników czy programów wibracji, jednak ich działanie jest do siebie bardzo zbliżone. Womanizer jest inny: to pierwsza w historii zabawka erotyczna, która stymuluje najbardziej wrażliwe strefy erogenne na ciele kobiety, nawet ich nie dotykając.

Womanizer swoje działanie opiera na pulsujących falach ciśnienia. Doświadczenie, jakie on oferuje jest jedyne w swoim rodzaju. Wystarczy, że pokryjesz silikonową nakładkę odrobiną lubrykantu na bazie wody, przyłożysz ją do łechtaczki, uruchomisz urządzenie i możesz cieszyć się rozkoszą, która zatrząśnie Twoim światem! Womanizer nie dotyka łechtaczki, a jedynie otacza ją wokół. Umożliwia to przeżycie rozkoszy, jakiej nie oferuje żadna inna konwencjonalna zabawka erotyczna.

Wersja W500 Pro jest udoskonaloną wersją Womanizera W100 – poprzedniej wersji, która okazała się być bestsellerem wśród produktów erotycznych dla kobiet. W500 Pro ma bardziej poręczny kształt względem swojego poprzednika, jest cichszy i oferuje więcej funkcji. Wersja W500 Pro posiada aż osiem różnych trybów działania, a prosty interfejs umożliwia jego intuicyjną obsługę.

Womanizer PRO40 

Dzięki innowacyjnej technologii, którą wykorzystuje Womanizer, jest on jedynym w swoim rodzaju urządzeniem, którego nie sposób porównać z żadną istniejącą współcześnie zabawką erotyczną.

Womanizer PRO40 posiada aż osiem różnych poziomów intensywności stymulacji, a dzięki poręcznemu kształtowi i intuicyjnemu interfejsowi, jego obsługa jest bardzo łatwa i wygodna. To najnowocześniejsza wersja urządzenia, która jest również w pełni wodoodporna. Teraz możesz cieszyć się zmysłowymi doznaniami również podczas codziennej kąpieli!

womanizer dla kobiet

Kupić czy nie?

Zdecydowanie tak! Womanizer sprawdzi się zarówno w przypadku osób zaczynających dopiero swoją zabawę z gadżetami erotycznymi, jak i w przypadku tych, którzy już jakieś doświadczenie z nimi mają. Jest to wyjątkowa zabawka z wysoce oryginalnym wyglądem, której działanie jest wysoce satyfakcjonujące. Co prawda nie jest tak uniwersalny jako klasyczny wibrator, oferuje tylko jeden rodzaj stymulacji, ale z pewnością pokocha go każda kobieta.

Zakupić go można w sex shopach w większych miastach, takich jak Warszawa, czy Gdańsk, oraz w sklepach internetowych.

Pamiętajcie jednak drogie Panie, że womanizery i wibratory to nie wszystko, przyjemność można uzykać również w inny sposób, zarejestrujcie się na portalu erotycznym i przekonajcie się same :).

[nk]

Żródła:

http://proseksualna.pl/gadzety/womanizer-gadzet-ktory-ssie-doslownie/

https://sklepgolda.redcart.pl/

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.