Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Z waginą za pan brat

8.marzec 2022
Z waginą za pan brat

Dostarcza kobietom orgazmów, o których z chęcią wspominają, a mimo to nasz związek z nią jest często dość skomplikowany. Pytania typu: „Smakuję dobrze?” albo „Wyglądam tam na dole normalnie?” z pewnością zadawała sobie każda kobieta...

Wartości wewnętrzne

Wagina jest jak długa kieszeń stworzona ze skóry, mięśni, wiązadeł i nerwów, które ciągną się w górę przez dwanaście centymetrów pod kątem 45 stopni w stronę macicy. Jej ściany przylegają do siebie niczym dwie warstwy folii spożywczej i jest niezwykle elastyczna. Nawet 12centymetrowa erekcja wystarczy do osiągnięcia satysfakcji. Jednakże wagina potrafi naciągnąć się jak kaszmirowy golf. Właśnie dzięki tej zdolności jest w stanie rozciągnąć się tak, aby pomieścić dziecko. Ma to jednak swoje minusy, gdyby bowiem wnętrze waginy było silnie unerwione, poród dla kobiet wiązałby się z niewyobrażalnym bólem. To nie penis, któremu przyjemność sprawia każde posunięcie z góry na dół. Kobieta nie czuje wewnątrz waginy zbyt wiele...

Fontanna

Około jedna piąta kobiet doświadcza „żeńskiej ejakulacji” podczas orgazmu. „Nie strzelają” do góry, raczej „ciekną” jak podczas drobnego wypadku. Tuż za cewką moczową znajduje się gruczoł, który bywa nazywany „kobiecą prostatą”. Ciecz ma neutralny zapach i nie jest to mocz. Nie ma jednak powodów do zazdrości, kobiety które „ejakulują”, wcale nie przeżywają intensywniejszych orgazmów.

Psychologia waginy

Satysfakcjonujący seks mało kiedy jest wynikiem doskonałej techniki, raczej kombinacji sytuacji w związku, poczucia własnej wartości i stopnia podniecenia. Zatem prawdziwą przyjemność zapewnicie „jedna drugiej” jeżeli będziecie robiły to, co się wam naprawdę podoba i na co macie w danej chwili ochotę.

Gładka czy owłosiona?

Owłosienie spełnia formę ochronną przed bakteriami, jednak w dzisiejszych czasach nie zwraca się już aż tak uwagi na ten fakt. Około 95% kobiet poniżej 25 roku życia goli włosy w miejscach intymnych na gładko, ponieważ nie chce się wstydzić podczas seksu. Pamiętajmy jednak, że kwestia owłosienia i gładkości zależy tylko od Ciebie. Nigdzie przecież nie jest napisane, co kogo podnieca.

brama rozkoszy

OOOCH!

Kobiety pierwszego orgazmu doświadczają średnio w wieku 16 lat. 50% podczas masturbacji, 26% podczas seksu, 15% podczas pettingu, reszta podczas przejażdżki na koniu, rowerze, lub we śnie. Badania wykazują, że każdy orgazm ma swoje źródło w stymulacji łechtaczki.

Lepiej z penisem, czy bez?

Tuż przed orgazmem puchną wszystkie tkanki znajdujące się w pobliżu cewki moczowej, głębsze części „pompują” i reagują podnieceniem na silny nacisk tego, co w nią wchodzi. Dlatego tak bardzo chcemy, aby partner wchodził w nas silniej, kiedy nadchodzi orgazm. Cewka moczowa potrzebuje coś natychmiast objąć, podczas gdy mięśnie wewnętrzne ściągają się a macica pulsuje z częstotliwością 65 uderzeń na minutę. Kto chce wzmocnić mięśnie waginy, może wypróbować ćwiczenia z utrzymaniem jajka, taniec brzucha, jogę albo ćwiczenia Kegela.

Kapryśna

7 rzeczy, których wagina nienawidzi

Mydło

Może zadziałać na jej ochronną florę tak, jak tarka.

Pływalnie

Oczywiście z powodu chloru zawartego w basenowych wodach.

Wkładki higieniczne

Ponieważ zaburzają naturalną zdolność waginy do oczyszczania się.

Pot

Ponieważ w zbyt wielkim upale nikomu nie jest przyjemnie.

Stringi

Po „nitce do zębów” bakterie znajdujące się z tyłu swobodnie przemieszczają się ku przodowi.

Stres

Ponieważ obniża jej zdolność do samoobrony.

Ciasne dżinsy

Nieprzyjemnie wbijają się nawet przez majtki.

smak waginy

Ale pachnie!

Udowodniono, że kobiety łatwiej osiągają orgazm podczas seksu oralnego niż podczas penetracji. Ponieważ miękki, wilgotny i dobrze ukierunkowany język lepiej postara się o łechtaczkę, czyli ten najważniejszy punkt wszystkich orgazmów. Jednakże tym najczęstszym powodem, który nie pozwala nam poprosić partnera o „lick job” jest zapach i smak naszej waginy.

Co ma wpływ na zapach

 • leki, np. przeciwgrzybicze, leki na cukrzycę i tarczycę oraz antybiotyki
 • weganizm
 • piwo, czerwone wino, wódka i ciemne mięso
 • suplementy diety, przede wszystkim kombinacje witamin A,C i D
 • balsamy do higieny intymnej, dezodoranty do części intymnych oraz wilgotne chusteczki
 • palenie
 • pianki do golenia, szampony i żele pod prysznic
 • ciasne majtki z tworzyw sztucznch bez zawartości bawełny

Dzięki czemu będzie pięknie pachnieć

 • pij dużo wody, jeżeli jesteś palaczką, pij jeszcze więcej
 • dwa razy w tygodniu poświęcaj od 40 do 60 minut na lekki sport, zwiększy to w Twoim ciele poziom estrogenów odpowiedzialnch za wydzielanie feromonów
 • śpij naga
 • regularnie jedz świeży ananas
 • raz w miesiącu używaj tamponu probiotycznego, używaj go również podczas menstruacji

Kogoś, z kim doświadczysz wspaniałego seksu możesz znaleźć na przykład na portalu erotycznym.

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.