Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Zabawa po szkole

5.wrzesień 2017
Zabawa po szkole

Czas liceum to burza hormonów, eksperymenty i nie zawsze mądre decyzje, dlatego nie wstydzę się tego co zrobiłam, gdy miałam 18 lat. Jak w każdej szkole, w którymś momencie musi pojawić się jakiś przystojny nauczyciel, który wzbudzał emocje u młodych dziewczyn.

Taki właśnie był Olek, nowy nauczyciel wf-u tuż po studiach. Umięśniony, inteligentny, przystojny i do tego z poczuciem humoru – wszystko to sprawiało, że każda laska ze szkoły oddałaby mu się jeśli tylko by o to poprosił. Ja nie byłam inna, a że mieliśmy wiele wspólnych zainteresowań zaczęliśmy się przyjaźnić. Starałam się hamować swoje emocje gdy do mnie zagadywał, ale tak naprawdę za każdym razem moja cipka stawała się wilgotna i najchętniej zaczęłabym robić mu loda. Wiedziałam, że to niemożliwe i kontrolowałam swoje zachowanie.

Pewnego razu weszłam do jego kantorku po zajęciach aby zostawić sprzęt sportowy i zauważyłam włączony laptop. Byłam bardzo ciekawa czym Olek się interesuje, a wiedziałam, że wyszedł do pani dyrektor więc zaryzykowałam i nieco poszperałam. Jakież było moje zaskoczenie, gdy trafiłam na włączony sex czat! Byłam w szoku, ale szybko zapisałam sobie adres strony oraz nick, którym się posługiwał. W kolejnych zakładkach w przeglądarce znalazłam opowiadania erotyczne oraz anonse towarzyskie. Z jednej strony byłam zawiedziona, że taki fajny koleś czyta takie rzeczy, jednak z drugiej strony była to dla mnie doskonała szansa aby uwieść mojego nauczyciela.

zabawa po szkole

Gdy tylko wróciłam do domu natychmiast zalogowałam się na tym samym czacie i cierpliwie czekałam, aż on się na nim pojawi. W międzyczasie zaczęłam również czytać te same opowiadania, które znalazłam na jego komputerze i zaczęłam się mocno podniecać. Byłam sama w domu, rodzice wyjechali na kilka dni w góry, więc postanowiłam nieco się zaspokoić. Delikatnie masowałam swoją cipkę, a drugą ręką moje piersi. Było mi dobrze wyobrażając sobie, że z moim ciałem robi to Olek. Nagle kątem oka zauważyłam, że pojawił się na czacie! Natychmiast zagadałam do niego i użyłam wszelkich możliwych sposobów żeby naprawdę go zainteresować. Nawet gdy poprosił o jakieś sex fotki natychmiast wysłałam mu zdjęcie mojej szparki. Chwilę się nie odzywał, po czym zapytał czy chcę się zaraz spotkać na żywo. Przerażenie mieszało się z podnieceniem, ale szybko podałam mu mój adres i czekałam ciągle się trzęsąc.

Po pół godzinie usłyszałam dzwonek. Otworzyłam mu drzwi chowając się za nimi, a kiedy wszedł zamknęłam je szybko na klucz. Kiedy Olek zobaczył mnie nagą zaklął, ale ja nie zamierzałam czekać aż ucieknie! Szybko zaczęłam go całować, jednocześnie łapiąc go za dłoń i naprowadzając na moją wilgotną cipkę. Spojrzał na mnie i stwierdził, że raz się żyje! Uprawialiśmy dziki seks, nie myśląc o konsekwencjach. Olek zaczął delikatnie od pozycji misjonarskiej, ale widząc, że nie mam zbyt dużych oporów wziął mnie też od tyłu i robił coś czego nie można nazwać inaczej jak rżnięcie mnie. Sprawiając sobie rozkosz nie zapominał też o mnie, przez co przeżyłam swój pierwszy prawdziwy orgazm! Nasza znajomość skończyła się wraz z końcem liceum, ale nie żałuję ani jednej schadzki!

Chcesz z kimś powspominać szkolne dni pełne seksu? Możesz! Wystarczy się zarejestrować na naszym portalu erotycznym!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.