Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Zabawki erotyczne imitujące seks oralny

4.październik 2022
Zabawki erotyczne imitujące seks oralny

Zabawki, które imitują seks oralny pokochają wszystkie kobiety. Niektóre twierdzą nawet, że potrafią im sprawić więcej przyjemności niż mężczyźni! Oczywiście, wszystko zależy od umiejętności danego mężczyzny, ale nie ma wątpliwości, że zabawki, które zaprezentujemy wam w dzisiejszym artykule potrafią zdziałać cuda!

Satisfyer Pro 2 Clitoral Stimulator

To chyba najbardziej znana (oprócz innych wersji tego gadżetu) i najlepiej sprzedająca się zabawka do symulacji seksu oralnego. I jest naprawdę dobra w tym, do czego została stworzona! Potwierdzają to również recenzje w internecie. Jeżeli jesteście zainteresowani - sprawdźcie sami, jakie opinie wystawili Satisfyerowi inni użytkownicy. 

Jak działa? Satisfyer stymuluje łechtaczkę przy pomocy podciśnienia. Do wyboru mamy w sumie 11 programów, zatem nie ma mowy o nudzie. Został wyposażony w wibracje najnowszej generacji, dzięki czemu są one wyjątkowo ciche (aż o 90% cichsze niż w poprzednich wersjach), nie musimy się więc obawiać, że ktoś usłyszy, co robimy w sypialni. Silikonowa głowica jest delikatna i bardzo przyjemna w dotyku, co z pewnością zostanie docenione przez nasze części intymne. Podobnie, jak w przypadku większości zabawek erotycznych, równiez ta jest wodoodporna (możemy z nej zatem korzystać również podczas kąpieli), ładuje się przez kabel USB i została wyprodukowana z całkowicie bezpiecznych materiałów. 

LELO Ora 2

Zabawka, która w pierwszej kolejności przyciąga uwagę swoim nietypowym wyglądem. Jej specjalna technologia reaguje na kontakt ze skórą i stymuluje łechtaczkę, wywołując doznania podobne do tych, które odczuwamy podczas seksu oralnego. Powierzchnia, która dotyka łechtaczki jest pokryta delikatnym silikonem, co przypomina uczucie lizania. W celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów, polecamy używać zabawki w połączeniu z lubrykantem. O zabawkach firmy Lelo pisaliśmy już wcześniej. Jeśli zainteresowało cię Lelo Ora 2 być może zainteresują cię też pozostałe artykuły, na przykład te, o których wspominaliśmy tutaj 

Clandestine Devices Mimic Vibrator

Mimic ma charakterystycznie wygiętą obudowę (wygląda trochę jak płaszczka) po to, aby jego wibracje były skierowane bezpośrenio na najbardziej interesujące nas miejsca. Jego szeroki kształt gwarantuje nam, że wibracje poczujemy również wokół łechtaczki, a nie tylko na niej. Poza tym, można go wypróbować także na innych częściach ciała - swojego lub partnera (piersi, jądra, pupa, cokolwiek przyjdzie nam do głowy). Mimic jest wodoodporny, zatem nie musimy obawiać się zabawy podczas prysznica lub kąpieli. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych.

Toyfriend Smooth Snazzy

Cienki i - co sugeruje nam już jego nazwa - wyjątkowo delikatny wibrator łechtaczkowy. Kiedy zaczniesz nim przejeżdżać przez łechtaczkę, będzie ci to przypominało lizanie językiem. Zabawkę niestety trudno znaleźć na polskich stronach, ale zawsze można go zamówić z zagranicznych stron internetowych. Producent daje gwarancję na wibrator na 1 rok. 

JimmyJane Form 3

Zabawka JimmyJane Form 3 jest na tyle giętka, że bez problemu dostosuje się do twojego ciała. Może się zgiąć dokładnie w tym miejscu, w którym chcesz poczuć wibracje. Obudowa ma kształt języka i jest wodoodporna, zatem nie musimy rezygnować z zabawy w wannie lub pod prysznicem. 

Masz ochotę wypróbować którąś z powyższych zabawek? A może wolisz klasyczny seks oralny z partnerem, lecz aktualnie nikogo nie masz? Jeśli szukasz partnera/ki na seks, nie wahaj dłużej - zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i napisz do kogoś już dziś!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.