Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Zaproszenie na kawę

12.maj 2022
Zaproszenie na kawę

Jonatan odłożył książkę na miejsce. Rozejrzał się po prawie pustej bibliotece i jego wzrok zatrzymał się na młodej dziewczynie. Westchnął i potarł nerwowo ręce...

Wziął głęboki oddech i ruszył w jej kierunku. Prawda była taka, że podobała mu się od dłuższego czasu. Znali się ze szkoły i przez cale liceum zbierał się na odwagę, by wyznać jej swoje uczucia. Bezskutecznie. Jednak kiedy zobaczył jej tego dnia w bibliotece, wszystko znowu ożyło, a jego serce zabiło mocniej. W miarę jak się do niej zbliżał jego odwaga topniała, aż w końcu udało mu się ledwo wymamrotać:
– Cześć.
Dziewczyna podniosła spojrzenie i uniosła brwi. Spojrzała na niego zamglonym wzorkiem, próbując sobie przypomnieć jego imię.
– Jonatan? – odezwała się po chwili. Na jego twarzy pojawił się uśmiech, nad którym nie mógł zapanować.
Pamiętasz mnie! – powiedział uradowany.
– Jak mam Cię nie pamiętać? Byliśmy w tej samej klasie przez trzy lata, więc byłoby to trochę dziwne. – odpowiedziała, nieco zdziwiona jego reakcją.

Podrapał się nerwowo po głowie i zaprosił ją na kawę. Dziewczyna zgodziła się i wyszli z biblioteki. Na dworze zaczynało robić się ciemno, a kiedy przechodzili obok nocnego klubu ona zatrzymała się.
– Może pójdziemy tam? – zapytała, wskazując palcem na migoczące neony.
Bez słowa przytaknął głową i udali się w tamtym kierunku. Nie był tym zachwycony ale stwierdził, że nie będzie się o to kłócić. Muzyka była tak głośna, że aż dudniło mu w uszach. Poszli w róg sali, który był otoczony parawanem. Kiedy Jonatan tylko usiadł jego znajoma usiadła mu na kolanach. Zrobił się cały czerwony i przełknął głośno ślinę. Znajdowała się bardzo blisko.

Był w stanie zobaczyć jej piersi. Poczuł jak jego penis staje się twardy. Położyła mu ręce na ramionach i uśmiechnęła się zalotnie. Zbliżyła się do niego i po chwili ich usta się zetknęły. Wepchnęła mu język do środka i pocałowali się namiętnie. Spojrzał jej głęboko w oczy. Rozpięła mu powoli rozporek. Chciał zaprotestować jednak położyła mu palec na ustach. Wyciągnęła jego penisa i wsadziła go w siebie. Jęknęła cicho, kiedy ją wypełnił. Zaczęła się unosić i opadać, wydając przytłumione odgłosy. Jonatan dosłownie nie wiedział co się dzieje. Jak szybko z niewinnego wyjścia na kawę zmieniło się to w seks w miejscu publicznym, w jakimś klubie nocnym. Nie tak planował ten wieczór, jednak kiedy działo się to co się działo, musiał przejąć inicjatywę. Chwycił ją za pośladki i ściskając zaczął nią poruszać. Dziewczyna zasłoniła usta ręką. On również zaczął dyszeć w miarę tego, jak bardzo zbliżał się do orgazmu. Czuł jej wnętrze, jak zaciska się wokół jego członka oraz ciepło, które z niej biło. Zaczął poruszać nią coraz mocniej oraz biodrami, by wejść jeszcze głębiej. Słyszał rozmowy innych ludzi, widział ich cienie, gdy przechodzili obok. Podniecało go to jeszcze bardziej. W tym momencie nawet jeżeli ktoś by ich zobaczył, nie przerwałby tego co robił. Ta scena pojawiała się wyłącznie w jego fantazjach, a teraz robił to naprawdę. Nie było możliwości, by przestał. Nagle poczuł, że już dłużej nie wytrzyma. Zaczął szczytować, spuszczając się w niej. Dziewczyna wygięła się w pałąk i również doszła. Oboje głośno dyszeli. Jonatan widział, że to za mało. Teraz gdy zobaczył jaka jest naprawdę, zaczął znowu poruszać biodrami. Wchodząc w nią raz po raz. Ona dostosowała się do niego i rozpięła mu koszulę, gładząc dłońmi jego tors. Nie wiedział jak długo da radę ją zabawić, jednak nie zamierzał tego kończyć po jednym razie.

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.