Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Zaskakujący seks

2.listopad 2021
Zaskakujący seks

Przytrafiło ci się już kiedyś coś niespodziewanego? Z pewnością, tak. Czy było to może podczas seksu? Zdarzyło ci się kiedyś coś podobnego do tego, co spotkało naszych dzisiejszych bohaterów?

Oto 10 historii ludzi, których podczas seksu spotkała jakaś niespodzianka. Z góry uprzedzamy, że niektóre z nich są wyjątkowo zaskakujące.

Twin Peaks (dwa szczyty)

Kiedyś na imprezie spotkałam faceta, z którym kiedyś miałam cudowny seks na jedną noc. Kiedy spotkałam go po raz pierwszy, wyjechaliśmy na wspólny weekend i zabawialiśmy się. Po jakimś czasie, zupełnym przypadkiem, spotkałam go na kolenej imprezie. Przynajmniej tak mi się wydawało. Okazało się bowiem, że facet ma brata bliźniaka, który jest kropka w kropkę jak on. Obaj byli przesłodcy. W pewnym momencie zaczęli żartować i zaproponowali trójkącik. Niedługo potem niewinny żart stał się rzeczywistością. Nie było możliwości odróżnić ich od siebie, aż do momentu kiedy ściągnęli spodnie. Byli identyczni w każdym calu, poza „tym jednym”. To mnie dość zaskoczyło.

(Nie)mile widziana niespodzianka

Kochałem się z jedną piękną, miłą Irlandką. Kiedy skończyliśmy, wyjąłem go i zorientowałem się, że nie mam na nim prezerwatywy. Musiała zostać w środku. Zdecydowałem, że ją wyłowię. Podczas gdy ja starałem się to z niej wydostać, rozmawialiśmy ze sobą. Przy okazji też pieściłem jej cipkę, aby znów szczytowała. Stało się jednak coś, czego nie przewidywałem. Ku memu wielkiemu zdziwieniu wyciągnąłem z niej więcej niż jeden kondom! I nie, nie należały do mnie.

Tego byś nie chciał/a doświadczyć

Od pewnego czasu spotykałam się z chłopakiem, który mi się podobał. Pewnego razu, kiedy u mnie spał, obudziłam się w środku nocy i ze zdzwieniem odrykłam że nie leży obok. Pół przytomna wstałam i zaczęłam się rozglądać po pokoju. Znalazłam go... sikającego na moją wieżę stereo! Był lunatykiem i wydawało mu się, że jest w łazience! Chyba nigdy nie zapomnę swego przerażenia, kiedy zorientowałam się, co się dzieje. nocy, kiedy u Už jsem se nějakou dobu stýskala s klukem, který se mi líbil.

Wykrywacz zdrad

Nie raz, ale wielokrotnie, szłam do łóżka z facetem tylko po to, abym mogła wejść do jego łazienki i sprawdzić, czy nie ma dziewczyny. Większość z nich z pewnością miała dziewczynę, chyba, że lubią używać różowych żyletek.

Dziwne zboczenie

Kiedyś jeden z moich byłych, w momencie kiedy było to najbardziej podniecające, polizał moją pachę. Trochę mnie to wybiło z rytmu, ale pomyślałam, że był to przypadek. Później jednak zaczął lizać moje zadrapanie na kolanie, po to by po chwili wrócić znów do mojej pachy. Nie jestem ekspertem jeśli chodzi o strefy erotogenne, ale dla mnie nie było to przyjemne.

Trafiony zatopiony

Raz sam sobie wystrzeliłem na twarz.

Rzeczywistość może być niebezpieczna

Uprawiałam całkowicie normalny seks z chłopakiem, którego poznałam w barze. Nagle, obrócił się i ugryzł mnie w tyłek! Miałam tam siniaka jeszcze po tygodniu.

Nieproszony gość

Po cudownym seksie z moją dziewczyną, zasnęliśmy błogim snem. Ten jednak nie trwał długo, po chwili obudziłem się i poczułem jak ktoś próbuje mnie zrzucić z łóżka. Ze zdziwieniem zobaczyłem jak moja dziewczyna leży przyklejona do mnie, a tuż obok niej śpi moja wspólokatorka, której najwyraźniej było bardzo wygodnie. Lunatykowała i jakimś cudem dostała się aż do naszego łóżka.

Auć

Zabawiałem się z jedną dziewczyną, a ona nagle spadła z łóżka. Trochę narzekała, ale mimo to kontynuowaliśmy. Później okazało się, że miała złamaną kostkę!

Tylko się trochę zdrzemnąłem...?

Już od jakiegoś czasu spotykałam się z jednym chłopakiem z Tinderu i zdecydowaliśmy się, że w piątek mogłaby być nasza „Wielka noc”. Byłam podekscytowana i napalona, ale nawet nie po dziesieciu minutach, zemdlał. Myślałam, że śpi, a ponieważ byłam na górze, kilka razy go spoliczkowałam, bez skutku. Dopiero później zaczęłam uświadamiać sobie, że chyba nie zasnął i uśmiech zniknął mi z twarzy. Nie chciałam od razu zawracać głowy jego współlokatorowi, co gdyby naprawdę tylko spał. Zamiast tego zadzwoniłam na pogotowie. To co miało miejsce później, było dość nieprzyjemne, ponieważ otrzymywałam pytania dotyczące jego historii seksualnej, której oczywiście nie znałam. Powiedziano mi, że powinnam odwieźć go na pogotowie. Nie tak wyobrażałam sobie naszą „Wielką sexy noc”.

Przytrafiło Ci się kiedyś coś niezwykłego podczas seksu? Podziel się tymi śmiesznymi doświadczeniami z użytkownikami portalu erotycznego.

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.