Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Zestaw do zrobienia zabawki erotycznej

15.marzec 2022
Zestaw do zrobienia zabawki erotycznej

Masz ochotę na zmianę, lub po prostu chcesz wypróbować nową zabawkę erotyczną? Dzisiaj przedstawiamy wam zestaw, dzięki któremu będziesz mógł zrobić swoją własną zabawkę, nawet jeżeli kreatywność nie jest Twoją mocną stroną.

Istnieją różne, proste domowe sposoby na wyrobienie sztucznej waginy albo dilda. Zazwyczaj do ich wyroby możesz wykorzystać cokolwiek, co znajduje się w każdym domu. Ale powiedzmy sobie szczerze, to nie jest „to”. Czym jest zestaw do robienia zabawek erotycznych?

Jakie zestawy można kupić?

Na rynku dostępne są zestawy Clone-a-Willy, które służą do wyroby własnego wibratora, lub dilda oraz Clone-a-Pussy, dzięki któremu możesz sobie wyrobić sztuczną waginę. W zależności, do swoich upodobań możesz wybrać kolor skóry, czy zestaw z materiałem świecącym w ciemności. Ceny są różne, od 35 do 55 dolarów (czyli od około 128 do 200zł). Firma ma w swojej ofercie również zestaw do wyroby wibratora, czy dilda włącznie z jądrami, za które musisz dodatkowo zapłacić nie całych 70 dolarów, czyli w przeliczeniu około 255zł.

Co każdy zestaw zawiera?

Każdy zestaw zawiera silikonowy materiał, bezpieczny dla ciała, jeden woreczek z proszkiem do wyrobienia masy modelującej, tubę do modelowania (rozmiar uniwersalny: długość 30cm, szerokość 6,35cm) oraz urządzenie wibrujące. Zestaw Clone-a-Pussy zamiast tuby zawiera naczynie modelujące. Jeżeli zdecydujesz się na zakup Clone-a-Pussy Milk Chocolate, który kosztuje 30dolarów (około 109zł), być może będziesz zaskoczony, ponieważ zamiast silikonu znajdziesz tam kawałki czekolady, które możesz rozpuścić i wykorzystać do wyrobienia zabawki. Najprawdopodobniej jednak taka zabawka długo nie wytrzyma.

Jak wyrobić zabawkę?

Choć sklonowanie swojego penisa, czy waginy jest wyjątkowo proste, postanowiliśmy zamieścić tutaj szczegółową instrukcję. Proces „wyroby” można podzielić na dwie części. Najpierw musisz stworzyć formę za pomocą masy, którą uzyskasz mieszając proszek z letnią wodą (półtorej szklanki). Jeżeli masa będzie grudkowata, nic się nie dzieje, nie będzie to miało żadnego wpływu na efekt końcowy. Wypełnij formę do modelowania, a następnie umieść w niej swoje części intymne. Aby doszło do ich sklonowania, musisz w masie modelującej wytrzymać przynajmniej 2 minuty. Jeżeli modelujesz penisa, pamiętaj, że musi on być w zwodzie. Powinieneś też upewnić się, że nie dotyka ścianek tuby. Pomocna na pewno będzie obecnosć partnerki, lub jeżeli nie ma takiej możliwości, możesz skorzystać z nakładki na penisa.

zabawka erotyczna

Kiedy forma będzie gotowa, odstaw ją na przynajmniej 2 godziny do uschnięcia i stwardnięcia. Podczas klonowania penisa musisz brać pod uwagę jego wielkość. Jeżeli ma więcej niż 24cm, będziesz do jego wyroby potrzebować więcej masy modelującej. Jeśli chcesz zrobić wibrator, nie zapomnij na koniec dodać do masy urządzenie wibrujące.

Zabawka po upływie 24godzin jest gotowa do użytku i działa tak, jak każda inna, którą możesz kupić w sexshopie. Po każdym użyciu umyj ją za pomocą mydła i wody. Możesz też bez obaw używać podczas zabawy lubrykantów na bazie wody.

Mały drobiazg, dotyczący kształtu pensa: jeżeli Twój penis jest trochę krzywy, wystarczy, że dostosujesz tubę do jego kształtu.

Zestaw Clone-a-Pussy działa na tej samej zasadzie co zestaw Clone-a-Willy. Jedyna różnica polega na tym, że zamiast klonować penisa, będziesz klonować waginę.

Zainteresował Cię ten produkt? Nie zastanawiaj się dłużej, obejrzyj sobie oficjalne strony, na których możesz dokonać zakupu zestawu do wyroby zabawki erotycznej. Możesz poprosić swojego partnera o zrobienie własnej zabawki erotycznej, z pewnością podczas jej tworzenia będziecie się wspaniale bawili. Jeśli nie masz partnera, możesz go znaleźć na portalu erotycznym.

[rox]

Źródło: https://cloneawilly.com/ 

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.