Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Zmysłowość

5.październik 2016
Zmysłowość

Uważam, że zmysły są nadzwyczajnie ważne. Być może najważniejsze. Poznanie zmysłowe... tylko takie dla mnie istnieje. Nie ma wiedzy, która przychodzi z innej strony. Wszystkie pięć zmysłów jest istotne. Jednak dla mnie dwa lubię szczególnie... te dwa zmysły mam niezwykle wyczulone, wrażliwe. Jest to smak i dotyk...

To za ich sprawa doznaję największych rozkoszy... również w zbliżeniach cielesnych. Moja dziewczyna wie o tym, więc kiedy chce sprawić mi największą przyjemność, wykorzystuje swą wiedzę. 

Tak było w ostatni piątek. Zmęczony wróciłem z pracy. Jesień jak zawsze wywołuje u mnie przygnębienie. Jednak Marta wzięła sprawę w swoje cudowne ręce... i usta. Podeszła do mnie i pocałowała moje wargi. Zaczęła rozbierać mnie, później siebie. 
- Będziemy się kochać? - zapytałem z lekkim uśmiechem. 
- Lepiej kochanie. Będziemy się kochać i Ciebie odprężać. Zapomnisz o pracy, o całym dniu. Będę tylko ja i ta chwila... 
Znając Martę dobrze, nie wątpiłem w prawdziwość tych słów. Wreszcie byłem nagi. Moja dziewczyna miała na sobie tylko koronkową białą bieliznę. Kazała mi położyć się na łóżku. Zrobiłem to, a ona na chwilę wyszła do kuchni. Gdy wróciła, zrozumiałem w czym tkwiło sedno całej sceny. W ręku trzymała nasz ulubiony syrop truskawkowy. 

Usiadła na mnie okrakiem i nasączyła syropem wacik. Zaczynając od ucha, przez kark, tors, brzuch, aż do pachwin, przeciągała wacikiem, naznaczając mnie słodkim szlakiem. I dalej... przez wewnętrzną stronę ud, po stopy. Na końcu wróciła do uniesionego penisa i jego uczyniła najlepszą słodyczą... Odłożyła wszystko i jej usta rozpoczęły wędrówkę po moim ciele. Była we wszystkich miejscach, w których wcześniej był wacik. Spijała ze mnie słodkości... zlizywała swym zwinnym języczkiem... Rozłożyła mi nogi. Zaczęła zlizać mnie między nimi... nisko... Omal nie oszalałem z żądzy! Pachwiny, w końcu uda... i całą resztę mego ciała.

zmysłowość

Na koniec zostawiła sobie miejsce, którego dotąd unikała, a które paliło mnie niewiarygodnie na myśl o tym, co mnie czeka! Chwytając więc dłonią mój twardy truskawkowy "lizak" zaczęła go kosztować. Najpierw delikatnie, ale gdy poczuła jak jest dobry i słodki... kuszący... coraz zachłanniej pochłaniała go z rozkoszą! Drobne kobiece usteczka na moim napletku... na całym członku... Sprawna rączka pomagająca sobie... Ale i ja chciałem jej spróbować! 
Wyrwałem się spod niej i siadając na Marcie, przywarłem ją do materaca. Teraz to jaz wziąłem wacik... syrop... Ach! jakaż była słodka! Te truskawkowe piersi, płaski brzuch, uda... Truskawkowa była nawet między nogami, bo i tam przeciągnąłem wacikiem! Wyssałem więc z tego miejsca cały smak! Cały aromat! Nawet zapach truskawek unosił się wszędzie wokół. Mocno ściskałem jej uda i zagłębiałem język w słodkiej pochwie... Marta jękami prosiła o spełnienie. 

Dałem jej je... Położyłem się na niej i szybkim ruchem posiadłem ją. Czułem ją w ustach, w nozdrzach... czułem jak zagłębiam się w jej kobiecym tunelu. Ocierałem się, zagłębiałem i osiągnąłem orgazm chyba wszystkimi zmysłami.

Chciałbyś doznać zmysłowej przyjemności, ale nie masz z kim? Znajdź jego/ją na naszym portalu erotycznym!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.