Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Znajdź swoją ulubioną pozycję seksualną

27.grudzień 2022
Znajdź swoją ulubioną pozycję seksualną

W dzisiejszym artykule przedstawimy wam te najlepsze pozycje na szybki numerek, pieszczotę, seks na zgodę i wiele innych. Oprócz tego, te z nich, które znacie będziecie mogli uczynić jeszcze bardziej pikantnymi. Jak? Z łatwością!

7 pozycji, które możecie wypróbować w ciągu najbliższych 7 tygodni. Przekonacie się, że nadchodzące dwa miesiące sprawią, że będziecie mieli o wiele większą ochotę na seks niż wcześniej! Podniecać będzie was już sama możliwość wypróbowania czegoś nowego. Być może nawet zdecydujecie się rozpocząć wspólną przygodę już dziś wieczorem...

Pozycję na pozbycie się nudy w życiu seksualnym

Szybki numerek

Macie ochotę na szybki numerek? Tutaj idealnie sprawdzi się pozycja o nazwie kłódka. Musicie zdjąć tylko te „najpotrzebniejsze” ubrania. Będzie wam tez potrzebny stół (stabilny), półkę lub np. pralkę. Kobieta siada na czymś, owija nogi wokół partnera, podczas gdy on wchodzi w nią na stojąco. Wypróbujcie to! Jeszcze lepiej będzie, jeśli mężczyzna lekko podniesie kobietę na chwilę przed orgazmem.

Pierwszy raz

Doskonała pozycja dla osób, które szykują się na pierwszy raz z nowym partnerem: pozycja misjonarska – kobieta na dole, mężczyzna na górze. Dzięki temu możecie poczuć się wzajemnie i jednocześnie patrzeć sobie głęboko w oczy. Nie zapominajcie o przerwach na pieszczoty. W ten sposób tworzy się bliska relacja pomiędzy partnerami. W tej pozycji istnieje również mniejsze prawdopodobieństwo, że zrobicie coś nie tak. Intensywność doznań można zwiększyć podkładając kobiecie poduszkę pod pupę.

Seks na zgodę

Pokłóciliście się? Bardzo? Musicie zatem rozładować tą złą energię. Jak? Na przykład pozycją 69, podczas której leżycie odwrotnie do siebie. Możecie się wzajemnie „przepraszać” tym, że sprawicie temu drugiemu przyjemność. Jak trochę podkręcić tą pozycję? Wypróbujcie ją leżąc na boku. Jest wówczas wygodniejsza i można łatwiej używać nie tylko ust, ale również rąk.

Pieszczoszek

Aby wspólne chwile były jeszcze bardziej romantyczne zdecydujcie się na pozycję „na łyżeczkę”. Oboje leżycie bokiem, mężczyzna za kobietą. Podczas gdy on bardzo delikatnie wchodzi w nią, może się do niej przytulać, całować jej szyję, gładzić włosy, itp. Pieszczoty na najwyższym poziomie! Po osiągnięciu orgazmu możecie dalej leżeć wtuleni i jeszcze chwilę się pieścić. Jakie będzie idealne tempo? Wolne. Jeśli chcecie podkręcić efekt tej pozycji, mężczyzna powinien włożyć kobiecie palce pomiędzy uda.

Coś nowego

Ci, którzy są ze sobą już od dłuższego czasu i chcą wypróbować coś nowego, powinni wybrać pozycję zwaną „kwiat lotosu”. On siada z nogami ułożonymi równolegle a ona siada mu na kolana. Trzymajcie się mocno! Ta pozycja wymaga, aby ciało pozostało napięte, ale cała ta „praca” się opłaca: po pierwsze dochodzi do intensywnej stymulacji punktu G, po drugie tempo zależy od kobiety, co nie jest zbyt częste. Kobieta podczas zblizenia może też dotykać pośladków partnera.

Seks jak z filmu

Jeśli chcecie się poczuć niczym aktorzy z filmu, powinniście wypróbować seks na stojąco! Kobieta lekko się nachyla i opiera obiema rękami o ścianę. On chwyta ją za biodra i zabiera się do dzieła! To idealna pozycja również dla tych, którzy chcą spędzić ze soba tylko jedną noc. Dzięki niej oboje czujecie się swobodnie i możecie uniknąć niechcianych romantycznych sytuacji. Tutaj chodzi naprawdę tylko o seks. Jeśli kobieta jest wyższa niż mężczyzna możecie zdecydować się na pozycję „na pieska”. W przeciwnym wypadku mężczyzna musiałby się nieźle namęczyć, aby w ogóle dosięgnął do partnerki.

Wygodny seks

Czasami człowiek jest po prostu zbyt zmęczony lub leniwy i pragnie przede wszystkim wygody. Jeśli leń akurat dopadł kobietę, doskonała będzie pozycja na słonia. Ona kładzie się na brzuchu, a jej luby w tym czasie „pracuje”. Nazwa tej pozycji ma swoje źródło w tym, że mężczyzna podczas jej wykonywania jest wyraźnie zgięty w krzyżu, a to zgodnie z Kamasutrą przypomina słonią trąbę. Jeśli chcecie tą pozycję jeszcze bardziej podkręcić, kobieta może ścisnąć mocniej uda. Ta pozycja idealnie nadaje się również do seksu analnego!

Dotykajcie się, sprawiajcie sobie wzajemnie przyjemność i całujcie się, a jeśli nie macie z kim to zarejestrujcie się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznajcie kogoś już dziś!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.