Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Daj się złapać w sieć namiętności z zabawkami Spider Toys

21.sierpień 2019
Daj się złapać w sieć namiętności z zabawkami Spider Toys

Fani Marvela i Spider-Mana w zeszłym miesiącu mogli podziwiać na wielkim ekranie kontynuację filmu Spider-Man pod tytułem: Daleko od domu. Aby uczcić to wydarzenie firma Geeky Sex Toys wprowadziła na rynek tematyczne zabawki erotyczne, które przedstawimy w dzisiejszym artykule.

Jeśli regularnie czytasz nasze artykuły o zabawkach erotycznych, z pewnością wiesz, że często wspominamy o akcesoriach od firmy Geeky Sex Toys. Są znani przede wszystkim z tworzenia zabawek inspirowanych różnymi filmami, serialami, komiksami i grami video. Spod ich ręki wyszły między innymi zabawki o następującej tematyce: Gra o tron, Avenger, Deadpool, Doctor Who, Star WarsPokémon i wiele, wiele innych. Teraz do listy można dopisać najnowszą kolekcję składającą się z 3 zabawek erotycznych. Została zainspirowana najnowszym filmem o Spider- Manie. Podobnie, jak w przypadku pozostałych kolekcji, tutaj również twórcy nadali swoim produktom zabawne i przewrotne nazwy.

Do niedawna mogliśmy w kinach oglądać długo oczekiwaną kontynuację filmu Spider-Man – Daleko od domu, w którym Peter Parker (Tom Holland) wyrusza na wycieczkę szkolną do Europy. W filmie pojawiają się nie tylko znane nam z poprzednich części postacie, ale również zupełnie nowe. W jedną z postaci wcielił się znany aktor Jake Gyllenhaal. Jeżeli jesteś fanem filmów Marvela, z pewnością widziałeś już ten film i wiesz, że warto było wybrać się na niego do kina. Teraz możesz powspominać te emocjonujące przeżycia korzystając z zabawek erotycznych, o których wspominaliśmy wyżej. W takim razie, od czego zaczniemy...?

Spider-Stroker - Silicone Masturbation Sleeve

Na początek zabawka erotyczna dla mężczyn służąca przede wszystkim do masturbacji. Inspiracją do jej powstania było urządzenie, z którego Spier-Man strzela swoimi pajęczynami. Zabawka została wyprodukowana ręcznie z bezpiecznego dla zdrowia wodoodpornego silikonu. Jeśli chodzi o rozmiary, całkowita długość czerwonego gadżetu z symbolem pająka wynosi 8,9 cm, jej obwód 15,2 cm, a średnica rurki 3,2 cm. Masz ochotę na wyjątkowo przyjemną masturbację? W takim razie wypróbuj Spider-Stroker. Na stronie producenta zabawka jest dostępna za 50 dolarów.

Spider-Plug - Silicone Butt Plug

Kolejną zabawką, którą chcielibyśmy ci przedstawić jest zatyczka analna, na końcu której znajduje się wielki pająk. Opis produktu z pewnością wywoła uśmiech na waszych twarzach, ponieważ brzmi on następująco: "Spider-Plug jest jedynym powodem, dla którego warto pozwolić pająkowi wleźć do tyłka.”. Możemy tam również znaleźć zapewnienie producenta, że pająk nie jest radioaktywny i nie sprawi, że zamienisz się w Spider-Mana. Materiał, z którego zabawka została wyprodukowana ręcznie, to bezpieczny dla zdrowia wodoodporny silikon. Podstawa, którą wkłada się do odbytu ma długość około 7 cm. Obwód zatyczki wynosi 10,8 cm. Masz ochotę na zabawę z zatyczką Spider-Plug? Podobnie jak w przypadku powyższej zabawki, tę także można znaleźć na stronie producenta w cenie 50 dolarów.

Spider-Dildo

Oto ostatnia zabawka z kolekcji. Jak już sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z dildem, którego powierzchnia przypomina pajęczynę. Kształt tego gadżetu nie jest klasyczny (prosty), lecz lekko wykrzywiony. Na jego końcu znajduje się przyssawka, dzięki której możesz go przyczepić do wybranej nawierzchni. Spider-Dildo można wykorzystać również jako strap-on. Zabawka, tak samo jak cała reszta kolekcji, została wyprodukowana ręcznie z bezpiecznego dla zdrowia wodoodpornego silikonu. Długoś dilda wynosi 15,2 cm, natomiast obwód 10 cm. Jeżeli spodobał ci się ten gadżet możesz go kupić na stronie producenta za 60 dolarów.

Aby przeżyć erotyczną przygodę wcale nie musisz wybierać się w podróż daleko od domu. Wystarczy zarejestrować się ZA DARMO na portalu erotycznym i znaleźć kogoś, kto pomoże ci w realizacji fantazji seksualnych. Podczas spotkania na żywo możecie na przykład wypróbować powyższe zabawki.

Życzymy udanej zabawy!

[rox]

Źródło: https://geekysextoys.com

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.